All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 28.01.2021 Étoile Filante büyüsü Salih Devrim

Les Parfums Louis Vuitton, Étoile Filante ile anılarınıza eşlik etmek için sizi yolculuğa çıkarıyor.

Les Parfums Louis Vuitton, Grasse'de Master Perfumer Jacques Cavallier Belletrud tarafından bestelenen ve yeni bir koku olan Étoile Filante'yi tanıttı. Duyuları yolculuğa çıkaran koku, House'un imzasını taşıyan parfüm şişesinde karşımıza çıkıyor. Anılarımıza eşlik etmek için tasarlanan Flowers of Light aynı zamanda yolculuklarımızda ve buluşmalarımızda vazgeçemediğimiz parfümler arasında bulunmaya aday oluyor.

Jacques Cavallier Belletrud, “Osmanthus Absolute’u 11 yaşında babamın Grasse'deki laboratuvarında keşfettiğimde, hammaddeler arasındaki ilk keşfimi ortaya çıktı. Muhteşem kokusu ve uzak ufukları çağrıştıran bu isim beni hemen büyüledi” diye anlatıyor.

Les Parfums Louis Vuitton
Étoile Filante
Benzer İçerikler
Moda İddialı sonbahar koleksiyonu Louis Vuitton yaptığı iş birliği ile son zamanların en iyi koleksiyonlarından birini çıkardı.
29.03.2021
Moda Louis Vuitton’dan yaz desenleri Taze, yazlık ve yeni desenleriyle Louis Vuitton giyimden aksesuara birçok ürünün bulunduğu koleksiyonunu çıkardı.
29.03.2021
Moda Louis Vuitton ve UNICEF işbirliği Louis Vuitton ve UNICEF güçlerini önemli bir amaç için birleştiriyor.
23.02.2021
Son Eklenenler
Güzellik Kilo vermenin yeni adı Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlar yeni bir teknoloji öneriyoruz.
09.04.2021
Güzellik Cildinize ışıltı katın Yeni mevsime siz de cildinizi yenileyerek girmeye ne dersiniz?
05.04.2021
Güzellik Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.
26.03.2021