All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 27.08.2020 #YakınMarkaj: J Balvin x Air Jordan Salih Devrim

Geçtiğimiz aylarda Super Bowl ile ilk kez sergilenen J Balvin x Air Jordan 1 için nefesler tutuldu.

J Balvin, Air Jordan 1 iş birliğinin yeni perdesi aralanıyor. J Balvin’in kişisel tarzını yansıtan, birçok renk ile harmanlanmış tasarım @repgod888 hesabının paylaşımıyla bir kez daha gündeme geliyor. J Balvin, Jennifer Lopez ve Shakira ile Super Bowl LIV devre arası performansı sırasında Air Jordan 1 iş birliğini ilk kez sergilemişti. Dokusunda gördüğümüz kesik parçaların, yıpranmış kenarlarla detaylandırılmış olması gecenin odak noktalarından olmuştu. Şimdi ise son paylaşımla birlikte daha detaylı bir inceleme yapabiliyoruz.

J Balvin’in gülen yüz emojisi, ayakkabının dil kısmıyla bütünleşiyor. Pastel pembe taban, siyah bağcıklar ve ayakkabının boğaz kısmınında bulunan siyah deri dokusu ile tasarıma kontranst bir hava katıyor. J Balvin, Air Jordan logolarını bilek ve yan topuk bölgelerinde tasarımla bütünleştiriyor. Ayakkabının büyük bir kısmı, siluete büyük bir doku katan kesikler ve yıpranmış kenarlarla detaylandırılmış canlı kanvaslarla işleniyor. Ayakkabının çıkış tarihi tam olarak netlik kazanmamış olsa da önümüzdeki günlerde satışa çıkması tahmin ediliyor.

J Balvin
Air Jordan
Benzer İçerikler
ALL Men #YakınMarkaj: J Balvin x Air Jordan Geçtiğimiz aylarda Super Bowl ile ilk kez sergilenen J Balvin x Air Jordan 1 için nefesler tutuldu.
27.08.2020
ALL Men Jordan’dan Yasak Şehir’e yolculuk Air Jordan tutkunları için Jordan 7 GC satışa çıkıyor.
07.08.2020
Son Eklenenler
ALL Men Savage X Fenty’den ilk adım Müzik dünyasındaki başarısının ardından moda dünyasında da başarı yakalayan Rihanna, perspektifini genişlettiği yeni koleksiyonu ile büyülüyor.
28.09.2020
ALL Men Beyzbol dünyasında Kith Beyzbol dünyasının kapılarını aralayan Kith, yeni koleksiyonu ile altın bir vuruş yapıyor.
25.09.2020
ALL Men Bu sezonda da Kiğılı ve Oktay Kaynarca Erkek stilinin önde gelen markası olan Kiğılı, ünlü oyuncu Oktay Kaynarca ile anlaşmasını uzattığını açıklayarak, modaseverleri heyecanlandırdı.
25.09.2020