All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 02.12.2020 Tommy Jeans ikonları Salih Devrim

Tommy Jeans koleksiyonu ile dış giyimde ikonlar yaratan Hilfiger, modern silüetlerle karşımıza çıkıyor.

Soğuk havalarla birlikte tercih edeceğimiz kıyafetler hem sağlığımız için hem de konforumuz için oldukça önemli bir rol oynuyor. Bu rolü başarıyla üstlenen Tommy Hilfiger, Sonbahar 2020 Tommy Jeans koleksiyonu ile sıcaklığı ve konforu bir araya getiriyor. Modern siluetleri güncelleyip işlevsel detaylarla bir araya getiren Hilfiger, dış giyim ikonlarını sonbahar ve kış ayları için sunuyor.

Koleksiyonun öne çıkmasını sağlayan işleme logo detaylı kaz tüyü parka, kış aylarında gardırobunuzun vazgeçilmez parçası olmaya aday oluyor. Takviyeli yapılar ve kalın örgülerle ile göz alıcı bir stil sunan koleksiyon, oversize bedenler ile konforun çıtasını yükseltmeyi başarıyor. Logoların yanı sıra Tommy Jeans markalı şeritlerin de eğlenceli şekillerde yerleştirilmesi, yaratıcı marka uygulamalarına yeni bir yorum katıyor.

Tommy Hilfiger
Tommy-Jeans
Benzer İçerikler
ALL Men Tommy Jeans ikonları Tommy Jeans koleksiyonu ile dış giyimde ikonlar yaratan Hilfiger, modern silüetlerle karşımıza çıkıyor.
02.12.2020
Moda Sürdürülebilir Tommy Jeans Tommy Hilfiger, sürdürülebilirlik anlayışına yeni bir proje ekliyor: Make It Possible!
07.09.2020
Moda Looney Tunes’u özlediniz mi? Tommy Hilfiger ve Warner Bros. işbirliği ile hazırlanan Tommy Jeans Looney Tunes kapsül koleksiyonu miniklerin dünyasını renklendiriyor.
30.06.2020
Son Eklenenler
ALL Men A Cold Wall 2021-22 Sonbahar-Kış Sabırsızlıkla beklediğimiz gösterilerin bir yenisi daha gerçekleşti. A Cold Wall moda dünyasının radarına takılıyor.
22.01.2021
ALL Men Kamuflajlı Burberry Dış giyimin gücünü yansıtan Burberry, tasarımcı Riccardo Tisci ile yeni koleksiyonu ortaya çıkarıyor.
21.01.2021
ALL Men Vazgeçilmez klasikler Tod’s yayınladığı sevenT adlı film ile klasik parçaları çağdaş bir dokunuş ile gün yüzüne çıkarıyor.
20.01.2021