All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 02.12.2020 Thom Browne çizgisi Salih Devrim

Spor dünyasında ses getiren Thom Browne, başarılı tasarımlarını yeni koleksiyonunda buluşturuyor.

Thom Browne, Barca Foundation’ı desteklemek için FC Barcelona temalı koleksiyonuyla spor dünyasına dahil olmuştu. Güçlü bir iş birliği ile spor dünyasında yerini alan marka, yeniden spor giyim koleksiyonuyla bu başarısını sürdürmeyi hedefliyor.

Aylar süren çalışmaların sonucundan tasarlanan kapsül koleksiyon, tasarımcının spora olan tutkusunu gözler önüne seriyor. Kömür veya lacivert renkleriyle oluşturulan tasarımlar bir dizi ceket, koşu şortu, eşofman altı ve tişört sunuyor. Yatay beyaz çizgilerin şıklık kattığı koleksiyona güneş gözlüğü ve bere gibi aksesuarlar da eşlik ediyor. Oversize montların ise renk çeşitliliği yine geniş kesimli atkılar ile bütünleşiyor. Hem kadın hem erkek tasarımlarını ön siparişe sunan markanın detaylarına erişmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Son Eklenenler
ALL Men A Cold Wall 2021-22 Sonbahar-Kış Sabırsızlıkla beklediğimiz gösterilerin bir yenisi daha gerçekleşti. A Cold Wall moda dünyasının radarına takılıyor.
22.01.2021
ALL Men Kamuflajlı Burberry Dış giyimin gücünü yansıtan Burberry, tasarımcı Riccardo Tisci ile yeni koleksiyonu ortaya çıkarıyor.
21.01.2021
ALL Men Vazgeçilmez klasikler Tod’s yayınladığı sevenT adlı film ile klasik parçaları çağdaş bir dokunuş ile gün yüzüne çıkarıyor.
20.01.2021