All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 18.08.2020 Supreme 2020-21 Sonbahar-Kış Koleksiyonu Salih Devrim

Birkaç gün önce yayınladığı ön izleme ile ses getiren Supreme, bu kez tüm koleksiyonu sevenleriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Alışılmışın dışında tasarımlarıyla sürekli ters köşe yapan Supreme, 2020-21 Sonbahar-Kış koleksiyonunu gösterime çıkarıyor. Geçtiğimiz günlerde yayınladığı ön izlemede gördüğümüz Şirinler tasarımından sonra bu kez koleksiyonun tüm detaylarını yakından inceleyebiliyoruz. Detaylarda: AOI tarafından orijinal işlemeli çalışmasından yola çıkılarak Alpha Industries tarafından yalnızca Supreme için tasarlanan ceket, Toshio Saeki’nin sanatsal çalışmalarıyla birleştirilmiş siyah pantolon, yine Lee Scratch Perr’nin orijinal sanat eserinden uyarlanmış olan kot ceket oldukça özgün tasarımlarda buluşuyor. Soğuk havalar için tasarlanmış alternatifli ceketlerin yanı sıra polar, pantolon ve kapüşonlu parçalarda desenlerin ve baskıların hakim olduğu görünüyor. Tüm bu detayların ve daha fazla tasarımların yer aldığı koleksiyon 20 Ağustos'ta satışa sunuluyor.

Supreme
Fall/Winter 2020
Benzer İçerikler
ALL Men Moda ile teknolojinin gücü: Ramsey Ramsey, kış aylarına meydan okuyan yeni teknolojik ceketiyle içimizi ısıtmayı başarıyor.
24.11.2020
Lifestyle AMA Kazananlar Amerikan Müzik Ödülleri dün gece sahiplerini buldu.
23.11.2020
Moda Timberland x Supreme ile kışa hazırız Timberland x Supreme iş birliğiyle hazırlanan su geçirmez botlar ile hem tarz hem de konforlu bir kış sizi bekliyor.
12.11.2020
Son Eklenenler
ALL Men Paris'e dönüş: Vetements Paris Moda Haftası’na sayılı günler kala takvim açıklandı. Dikkat çeken detay ise Vetements oldu.
14.01.2021
ALL Men Kiğılı’dan geri dönüşüme destek Son zamanlarda geri dönüşümün daha da önemli bir hale gelmesi Kiğılı’nın radarına takıldı.
13.01.2021
ALL Men Louis Vuitton Pre-Fall'da yeni logo Hazırlanan koleksiyondaki çantalar ve giysilerde yer alan Louis Vuitton logosu yeni versiyonlarla karşımıza çıkıyor.
07.01.2021