All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 18.08.2020 Supreme 2020-21 Sonbahar-Kış Koleksiyonu Salih Devrim

Birkaç gün önce yayınladığı ön izleme ile ses getiren Supreme, bu kez tüm koleksiyonu sevenleriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Alışılmışın dışında tasarımlarıyla sürekli ters köşe yapan Supreme, 2020-21 Sonbahar-Kış koleksiyonunu gösterime çıkarıyor. Geçtiğimiz günlerde yayınladığı ön izlemede gördüğümüz Şirinler tasarımından sonra bu kez koleksiyonun tüm detaylarını yakından inceleyebiliyoruz. Detaylarda: AOI tarafından orijinal işlemeli çalışmasından yola çıkılarak Alpha Industries tarafından yalnızca Supreme için tasarlanan ceket, Toshio Saeki’nin sanatsal çalışmalarıyla birleştirilmiş siyah pantolon, yine Lee Scratch Perr’nin orijinal sanat eserinden uyarlanmış olan kot ceket oldukça özgün tasarımlarda buluşuyor. Soğuk havalar için tasarlanmış alternatifli ceketlerin yanı sıra polar, pantolon ve kapüşonlu parçalarda desenlerin ve baskıların hakim olduğu görünüyor. Tüm bu detayların ve daha fazla tasarımların yer aldığı koleksiyon 20 Ağustos'ta satışa sunuluyor.

Supreme
Fall/Winter 2020
Benzer İçerikler
Moda Beymen Club’tan mesaj var 2020-21 Sonbahar-Kış koleksiyonlarını lanse eden bir isim de Beymen Club odlu.
21.09.2020
ALL Men Japon modasının sokak stiliyle buluşması Geçtiğimiz günlerde yeni gelişmelerle gündeme gelen Supreme, bu kez şaşırtan bir isim ile bir araya geliyor.
16.09.2020
Moda Mango'nun triko aşkı Mango sezonu trikoyla açtı.
14.09.2020
Son Eklenenler
ALL Men Savage X Fenty’den ilk adım Müzik dünyasındaki başarısının ardından moda dünyasında da başarı yakalayan Rihanna, perspektifini genişlettiği yeni koleksiyonu ile büyülüyor.
28.09.2020
ALL Men Beyzbol dünyasında Kith Beyzbol dünyasının kapılarını aralayan Kith, yeni koleksiyonu ile altın bir vuruş yapıyor.
25.09.2020
ALL Men Bu sezonda da Kiğılı ve Oktay Kaynarca Erkek stilinin önde gelen markası olan Kiğılı, ünlü oyuncu Oktay Kaynarca ile anlaşmasını uzattığını açıklayarak, modaseverleri heyecanlandırdı.
25.09.2020