All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 18.08.2020 Supreme 2020-21 Sonbahar-Kış Koleksiyonu Salih Devrim

Birkaç gün önce yayınladığı ön izleme ile ses getiren Supreme, bu kez tüm koleksiyonu sevenleriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Alışılmışın dışında tasarımlarıyla sürekli ters köşe yapan Supreme, 2020-21 Sonbahar-Kış koleksiyonunu gösterime çıkarıyor. Geçtiğimiz günlerde yayınladığı ön izlemede gördüğümüz Şirinler tasarımından sonra bu kez koleksiyonun tüm detaylarını yakından inceleyebiliyoruz. Detaylarda: AOI tarafından orijinal işlemeli çalışmasından yola çıkılarak Alpha Industries tarafından yalnızca Supreme için tasarlanan ceket, Toshio Saeki’nin sanatsal çalışmalarıyla birleştirilmiş siyah pantolon, yine Lee Scratch Perr’nin orijinal sanat eserinden uyarlanmış olan kot ceket oldukça özgün tasarımlarda buluşuyor. Soğuk havalar için tasarlanmış alternatifli ceketlerin yanı sıra polar, pantolon ve kapüşonlu parçalarda desenlerin ve baskıların hakim olduğu görünüyor. Tüm bu detayların ve daha fazla tasarımların yer aldığı koleksiyon 20 Ağustos'ta satışa sunuluyor.

Supreme
Fall/Winter 2020
Benzer İçerikler
Moda Olimpiyatta Les Benjamins Tokyo 2020 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları için Les Benjamins Kreatif Direktörü Bünyamin Aydın, Tokyo'da yarışacak Türk sporcuların resmi spor kıyafetleri ile büyülüyor.
24.06.2021
Moda İkonik siluete yeni bakış Supreme ve Nike güçlerini birleştirerek ikonik modeli yeniliyor.
15.04.2021
ALL Men Moda ile teknolojinin gücü: Ramsey Ramsey, kış aylarına meydan okuyan yeni teknolojik ceketiyle içimizi ısıtmayı başarıyor.
24.11.2020
Son Eklenenler
ALL Men Sokak modasında yeni marka Özgür ruhlar, güçlü stiller ve zamansız seçimleri hayat tarzı haline getiren moda aşıklarının marka seçimi ne? Detaylar yazımızda…
06.08.2021
ALL Men Bir adım da erkekler için Intimissimi Uomo, farkı markalar arayışına girdiğimiz bu dönemde Türkiye’deki yeni mağazasıyla moda tutkunlarına yeni bir alternatif oluşturuyor.
29.06.2021
ALL Men Amen Break filmiyle Louis Vuitton Louis Vuitton 2022 İlkbahar-Yaz erkek koleksiyonu, birçok güçlü isim ile birlikte Amen Break filmiyle sunuldu.
25.06.2021