All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 10.12.2020 Siz de filtre vermek ister misiniz? Yunus Başaran

Dockers® bağışlanan her su filtresi için bir filtre daha bağışlıyor.

Sürdürülebilirlik anlayışını attığı büyük adımlarla kökünden değiştiren Dockers®, Waves For Water kurucusu Jon Rose ile “Work Forward”, “Sevdiğin şeyi yap, dünyayı değiştir” isimli proje için 3 yıllık işbirliğine girdiğini duyurdu. 

Waves For Water, kurulduğu günden bu yana yani yaklaşık 10 yıldır dünyanın dört köşesine temiz içme suyu götürmek gibi bir misyonu üstlendi. Aynı zamanda Dockers®’ın karbon ayak izi ve su tüketimi gibi konularda aldığı kararlar çerçevesinde boyama, bitirme gibi işlemlerde kullanılan su miktarının %73’e kadar tasarrufunu sağlayan Water<Less® Teknolojisi'nin de 10. yılı olması bu projenin önemi hakkında fikir veriyor.

Dockers® ve Jon Rose işbirliği kapsamında Give a Filter adında bir proje başlıyor. Wavesforwater.org sitesi üzerinden bağışladığınız her su filtresi için bir tane de Dockers® sizin için bağışta bulunacak. 

Dünyamızın yaşadığı bu büyük su krizi zamanlarında su filtresi sahibi olmak ve bunu bağışlamak büyük bir lüks. Siz de bu lükse ortak olarak, lüksü ulaşılabilir kılabilirsiniz. 

Dockers
Give a Filter
Wavesforwater.org
Work Forward
Waves For Water
Jon Rose
Benzer İçerikler
ALL Men Siz de filtre vermek ister misiniz? Dockers® bağışlanan her su filtresi için bir filtre daha bağışlıyor.
10.12.2020
Moda Mon Reve ile doğanın izleri Mon Reve Fundamentals 2021, doğaya saygı duruşunda bulunarak beş farklı koleksiyonu bir arada sunuyor.
25.11.2020
ALL Men Dockers’tan sürdürebilirliğe yeni adım Dockers, sürdürülebilirlik imajını arttıran adımıyla Waves for Water’ın kurucusu Jon Rose ile buluşuyor.
05.11.2020
Son Eklenenler
ALL Men A Cold Wall 2021-22 Sonbahar-Kış Sabırsızlıkla beklediğimiz gösterilerin bir yenisi daha gerçekleşti. A Cold Wall moda dünyasının radarına takılıyor.
22.01.2021
ALL Men Kamuflajlı Burberry Dış giyimin gücünü yansıtan Burberry, tasarımcı Riccardo Tisci ile yeni koleksiyonu ortaya çıkarıyor.
21.01.2021
ALL Men Vazgeçilmez klasikler Tod’s yayınladığı sevenT adlı film ile klasik parçaları çağdaş bir dokunuş ile gün yüzüne çıkarıyor.
20.01.2021