All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 15.09.2020 Sinematik ruhuyla Saint Laurent Salih Devrim

Anthony Vaccarello’un merceğinden Saint Laurent’in yeni koleksiyonu, bizleri güneş ışığına doğru sürüklüyor.

Moda dünyasının, yaşadığımız pandemi süreciyle birlikte dijital dünyayla buluşmasını heyecanla izliyoruz. Bu buluşmanın en yenisi olan: ‘’Gece Ne Kadar Uzun Olursa Olsun’’ başlıklı dijital gösterim, Saint Laurent’in yeni koleksiyonunu mercek altına almamızı sağlıyor. Yaratıcı yönetmen koltuğunda Anthony Vaccarello’un oturduğu altı dakikalık video, Saint Laurent’in 2021 İlkbahar/Yaz Erkek koleksiyonundan ön izlemeler sunuyor. New York, Paris ve Pekin’de gün ışığına doğru koşan insanların görüntüleri, üç şehrin de önemli noktalarına tanıklık ediyor. Hız ve ritmin hakim olduğu görüntüler, tasarımların çekiciliğinin yanında yönetmenin mercek algısını da öne çıkarıyor.

2021 İlkbahar/Yaz Erkek koleksiyonu, oldukça şık ve lüks görünüm sağlayan paltolar, kolsuz tunik gömlekler, suni ceketler ve ayak bileğine kadar uzanan gömleklerle 2021’in sıcak günlerine kavuşmayı bekliyor. Mercan ve sarı tonların hakim olduğu tasarımlara yumuşak dokularla şekillendirilmiş yazlık baskılar eşlik ediyor. Marka ile bütünleşmiş klasik silueti daralan pantolonların yanında derin pileli pantolonlar da karşımıza çıkıyor. Özgürlük teması ve bohem ruhu ile tasarlanan koleksiyon için aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz.

 

Saint Laurent
Anthony Vaccarello
SS21
Benzer İçerikler
ALL Men Sinematik ruhuyla Saint Laurent Anthony Vaccarello’un merceğinden Saint Laurent’in yeni koleksiyonu, bizleri güneş ışığına doğru sürüklüyor.
15.09.2020
Moda #ALLradar: Sophie Dahl Yves Saint Laurent’ın kışkırtıcı kampanya çekimleri arasından düşen büyük beden model Sophie Dahl merceğimiz altında. 
30.04.2020
Son Eklenenler
ALL Men Savage X Fenty’den ilk adım Müzik dünyasındaki başarısının ardından moda dünyasında da başarı yakalayan Rihanna, perspektifini genişlettiği yeni koleksiyonu ile büyülüyor.
28.09.2020
ALL Men Beyzbol dünyasında Kith Beyzbol dünyasının kapılarını aralayan Kith, yeni koleksiyonu ile altın bir vuruş yapıyor.
25.09.2020
ALL Men Bu sezonda da Kiğılı ve Oktay Kaynarca Erkek stilinin önde gelen markası olan Kiğılı, ünlü oyuncu Oktay Kaynarca ile anlaşmasını uzattığını açıklayarak, modaseverleri heyecanlandırdı.
25.09.2020