All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 28.09.2020 Savage X Fenty’den ilk adım Salih Devrim

Müzik dünyasındaki başarısının ardından moda dünyasında da başarı yakalayan Rihanna, perspektifini genişlettiği yeni koleksiyonu ile büyülüyor.

Geçtiğimiz aylarda Savage X Fenty ile iç çamaşır markasının ikinci yıldönümünü kutlayan Rihanna, şimdi ise 2020 Sonbahar-Kış erkek iç giyim koleksiyonu ile karşımıza çıkıyor. Christian Combs ile yolları kesişen ünlü yıldız, çok yönlü erkek iç çamaşırlarıyla koleksiyonuna yön veriyor. Rihanna yakın tarihli bir basın bülteninde "Herkesin giyebileceği erkek giyim stilleri yaratmak istedim" sözleriyle koleksiyona bakış açısını ifade etti. "Ve Christian, 2019 moda şovunda harika bir iş çıkardıktan sonra, onu bir işbirlikçi olarak görmemiz gerektiğini biliyordum." sözlerini ekleyerek Christian’ı onurlandırdı.

İç çamaşırlar, saten pantolonlar ve büyük boy bir füme ceket içeren koleksiyon, farklı renk katmanlarıyla oluşturulması dikkatleri topluyor. Monogram desenlerinin hakim olduğu parçalar, saten dokularla bir bütünlük yaratıyor. Koleksiyon 2 Ekim’de Savage X Fenty web sitesinde satışa sunulacak. Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Savage Fenty
Christian Combs
Rihanna
Benzer İçerikler
Lifestyle Z kuşağı trend raporu 2020’nin son günlerinde yayınlanan VSCO yıllık raporu ile Z kuşağını yakından tanıyalım.
25.12.2020
Moda Fenty x Amina Muaddi yeniden Ödüllü ayakkabı tasarımcısı Amina Muaddi ve Fenty nefes kesecek bir koleksiyon için bir arada.
13.11.2020
Moda Fenty’nin fütürist tasarımları Fenty’nin 2020-21 Sonbahar-Kış gözlük koleksiyonu “10-20” bizlerle.
26.10.2020
Son Eklenenler
ALL Men Paris'e dönüş: Vetements Paris Moda Haftası’na sayılı günler kala takvim açıklandı. Dikkat çeken detay ise Vetements oldu.
14.01.2021
ALL Men Kiğılı’dan geri dönüşüme destek Son zamanlarda geri dönüşümün daha da önemli bir hale gelmesi Kiğılı’nın radarına takıldı.
13.01.2021
ALL Men Louis Vuitton Pre-Fall'da yeni logo Hazırlanan koleksiyondaki çantalar ve giysilerde yer alan Louis Vuitton logosu yeni versiyonlarla karşımıza çıkıyor.
07.01.2021