All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 28.09.2020 Savage X Fenty’den ilk adım Salih Devrim

Müzik dünyasındaki başarısının ardından moda dünyasında da başarı yakalayan Rihanna, perspektifini genişlettiği yeni koleksiyonu ile büyülüyor.

Geçtiğimiz aylarda Savage X Fenty ile iç çamaşır markasının ikinci yıldönümünü kutlayan Rihanna, şimdi ise 2020 Sonbahar-Kış erkek iç giyim koleksiyonu ile karşımıza çıkıyor. Christian Combs ile yolları kesişen ünlü yıldız, çok yönlü erkek iç çamaşırlarıyla koleksiyonuna yön veriyor. Rihanna yakın tarihli bir basın bülteninde "Herkesin giyebileceği erkek giyim stilleri yaratmak istedim" sözleriyle koleksiyona bakış açısını ifade etti. "Ve Christian, 2019 moda şovunda harika bir iş çıkardıktan sonra, onu bir işbirlikçi olarak görmemiz gerektiğini biliyordum." sözlerini ekleyerek Christian’ı onurlandırdı.

İç çamaşırlar, saten pantolonlar ve büyük boy bir füme ceket içeren koleksiyon, farklı renk katmanlarıyla oluşturulması dikkatleri topluyor. Monogram desenlerinin hakim olduğu parçalar, saten dokularla bir bütünlük yaratıyor. Koleksiyon 2 Ekim’de Savage X Fenty web sitesinde satışa sunulacak. Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Savage Fenty
Christian Combs
Rihanna
Benzer İçerikler
ALL Men Savage X Fenty’den ilk adım Müzik dünyasındaki başarısının ardından moda dünyasında da başarı yakalayan Rihanna, perspektifini genişlettiği yeni koleksiyonu ile büyülüyor.
28.09.2020
Moda Fenty’nin yeni konuğu Fenty’nin bu yaz lanse ettiği son koleksiyon 7-20 içerisinde bizi bir sürpriz bekliyor.
20.07.2020
Moda Rihanna’dan hayranlarına sürpriz! Rihanna SavageXFenty kampanyası için dört hayranı ile birlikte objektif karşısına geçti.
02.07.2020
Son Eklenenler
ALL Men Givenchy ailesi Givenchy’nin sosyal medya etkileşimi, hafta sonu birçok ünlünün koleksiyon paylaşımıyla güçlendi.
21.10.2020
ALL Men Göz kamaştırıcı gözlükler Paris Saint Germain, yıl dönümü için Thierry Lasry ile bir araya gelerek göz kamaştırıcı güneş gözlüklerini piyasaya sürüyor.
20.10.2020
ALL Men Modanın şampiyonu: LVxNBA Louis Vuitton'un lüks duruşuyla buluşan NBA, ikonografik bir koleksiyonla moda ve spor dünyasını bir araya getiriyor.
15.10.2020