All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 02.12.2020 Prada ile kış hazırlığı Merve Girgin

Prada Linea Rossa kayak tutkunlarına özel hazırladığı serisi ile spor giyimi bir üst seviyeye taşıyor.

Prada’nın spor giyim serisi Linea Rossa, 2020 Sonbahar-Kış sezonuna yeni bir koleksiyon ile giriş yapıyor. Kayak tutkusundan ilham alınarak yaratılan koleksiyon, serbest stil kayak dünyasının yıldız isimlerinden Gus Kenworthy ile görücüye çıkıyor. 

Dış giyim odaklı koleksiyon, kapüşonlu sweatshirt’lere ve pek çok aksesuara yer veriyor. Prada Linea Rossam parçalarda kullanılan materyalin seçimine büyük özen gösteriyor. Çünkü günlük giyimde olduğu kadar kayarken bile rahat olması önemli. 

Kullanılan materyalin adı Extreme-Tex. Bu polyesterden dönüştürülmüş sürdürülebilir materyal, sadece Prada’ya özel üretiliyor ve hafif, suya dayanıklı olmasıyla Linea Rossa için en doğru seçim oluyor.  

prada
Benzer İçerikler
ALL Men Prada’nın özgür duruşu Prada, zamansız tasarımlarının yanı sıra bu koleksiyonda özgürlüğün ve bireyselliğin altını çiziyor.
19.01.2021
Moda Billie Holiday, Prada kostümleri içinde Efsane caz sanatçısı Billie Holliday'in hayatını Prada kostümleri ile izlemeye ne dersiniz?
19.01.2021
Moda Prada ve Raf Simons bir arada Raf Simons ve Miuccia Prada’nın ilk ortak koleksiyonundan kampanyalar görselleri geldi.
18.01.2021
Son Eklenenler
ALL Men A Cold Wall 2021-22 Sonbahar-Kış Sabırsızlıkla beklediğimiz gösterilerin bir yenisi daha gerçekleşti. A Cold Wall moda dünyasının radarına takılıyor.
22.01.2021
ALL Men Kamuflajlı Burberry Dış giyimin gücünü yansıtan Burberry, tasarımcı Riccardo Tisci ile yeni koleksiyonu ortaya çıkarıyor.
21.01.2021
ALL Men Vazgeçilmez klasikler Tod’s yayınladığı sevenT adlı film ile klasik parçaları çağdaş bir dokunuş ile gün yüzüne çıkarıyor.
20.01.2021