All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 02.12.2020 Prada ile kış hazırlığı Merve Girgin

Prada Linea Rossa kayak tutkunlarına özel hazırladığı serisi ile spor giyimi bir üst seviyeye taşıyor.

Prada’nın spor giyim serisi Linea Rossa, 2020 Sonbahar-Kış sezonuna yeni bir koleksiyon ile giriş yapıyor. Kayak tutkusundan ilham alınarak yaratılan koleksiyon, serbest stil kayak dünyasının yıldız isimlerinden Gus Kenworthy ile görücüye çıkıyor. 

Dış giyim odaklı koleksiyon, kapüşonlu sweatshirt’lere ve pek çok aksesuara yer veriyor. Prada Linea Rossam parçalarda kullanılan materyalin seçimine büyük özen gösteriyor. Çünkü günlük giyimde olduğu kadar kayarken bile rahat olması önemli. 

Kullanılan materyalin adı Extreme-Tex. Bu polyesterden dönüştürülmüş sürdürülebilir materyal, sadece Prada’ya özel üretiliyor ve hafif, suya dayanıklı olmasıyla Linea Rossa için en doğru seçim oluyor.  

prada
Benzer İçerikler
Moda Prada ve adidas yeniden Giyim sektörünün iki önemli isminden yeni bir haber var.
26.02.2021
Lifestyle Gucci listenin en başında The Lyst Index raporu Q4’e göre 20’de kimler yer alıyor? Hangi markalar zirveye yaklaşırken hangileri listenin sonuna düştü? Detaylar sizlerle.
28.01.2021
ALL Men Prada’nın özgür duruşu Prada, zamansız tasarımlarının yanı sıra bu koleksiyonda özgürlüğün ve bireyselliğin altını çiziyor.
19.01.2021
Son Eklenenler
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021
ALL Men Sürdürülebilir hareket bu sefer Dockers'dan Ünlü marka sürdürülebilirliğe verdiği önemi bir kez daha kanıtladı
02.04.2021
ALL Men Stilin yeni kodu Nautica yeni marka yüzünü açıkladı. Engin Öztürk ile doğayı ve macerayı keşfetmeye hazır mısınız?
31.03.2021