All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 31.08.2020 Nike x Supreme buluşması Salih Devrim

Nike ve Supreme yeni koleksiyonunu açıklamak için tekrar bir araya geliyor.

Uzun süredir iş birliği içinde olan Nike ve Supreme, çok geçmeden yeni koleksiyonunu paylaşıyor. Sonbahar/Kış 2020-21 koleksiyonu Supreme ve Nike’ın spor kıyafetleriyle özgün bir tasarım yaratıyor. Koleksiyon, özel olarak üretilmiş çift taraflı anorak, pantolon, futbol forması ve sweatshirtten oluşuyor.

Nike x Supreme iş birliğinin bu kez öne çıkan parçası ise kırmızı-turuncu çift taraflı pantolon oluyor. Kırmızı pantolonun dikkat çekici turuncu cebiyle, kırmızı Supreme fermuarının bütünlük sağlaması eşsiz bir görünüm yaratıyor. Çift taraflı tasarlanan kapüşonların şapka kısmına yerleştirilmiş Supreme yazısı koleksiyonun öne çıkmasında rol oynuyor. Kapüşonun arka tarafına indiğimizde ise büyük bir Nike logosu bizi karşılıyor.

Nike x Supreme Sonbahar/Kış 2020-21 koleksiyonu 3 Eylül’de satışa sunulması bekleniyor. Detaylı inceleme için görsellere göz atabilirsiniz.

Supreme
Nike
Benzer İçerikler
Moda Timberland x Supreme ile kışa hazırız Timberland x Supreme iş birliğiyle hazırlanan su geçirmez botlar ile hem tarz hem de konforlu bir kış sizi bekliyor.
12.11.2020
ALL Men Japon modasının sokak stiliyle buluşması Geçtiğimiz günlerde yeni gelişmelerle gündeme gelen Supreme, bu kez şaşırtan bir isim ile bir araya geliyor.
16.09.2020
ALL Men Nike x Supreme buluşması Nike ve Supreme yeni koleksiyonunu açıklamak için tekrar bir araya geliyor.
31.08.2020
Son Eklenenler
ALL Men Paris'e dönüş: Vetements Paris Moda Haftası’na sayılı günler kala takvim açıklandı. Dikkat çeken detay ise Vetements oldu.
14.01.2021
ALL Men Kiğılı’dan geri dönüşüme destek Son zamanlarda geri dönüşümün daha da önemli bir hale gelmesi Kiğılı’nın radarına takıldı.
13.01.2021
ALL Men Louis Vuitton Pre-Fall'da yeni logo Hazırlanan koleksiyondaki çantalar ve giysilerde yer alan Louis Vuitton logosu yeni versiyonlarla karşımıza çıkıyor.
07.01.2021