All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 31.08.2020 Nike x Supreme buluşması Salih Devrim

Nike ve Supreme yeni koleksiyonunu açıklamak için tekrar bir araya geliyor.

Uzun süredir iş birliği içinde olan Nike ve Supreme, çok geçmeden yeni koleksiyonunu paylaşıyor. Sonbahar/Kış 2020-21 koleksiyonu Supreme ve Nike’ın spor kıyafetleriyle özgün bir tasarım yaratıyor. Koleksiyon, özel olarak üretilmiş çift taraflı anorak, pantolon, futbol forması ve sweatshirtten oluşuyor.

Nike x Supreme iş birliğinin bu kez öne çıkan parçası ise kırmızı-turuncu çift taraflı pantolon oluyor. Kırmızı pantolonun dikkat çekici turuncu cebiyle, kırmızı Supreme fermuarının bütünlük sağlaması eşsiz bir görünüm yaratıyor. Çift taraflı tasarlanan kapüşonların şapka kısmına yerleştirilmiş Supreme yazısı koleksiyonun öne çıkmasında rol oynuyor. Kapüşonun arka tarafına indiğimizde ise büyük bir Nike logosu bizi karşılıyor.

Nike x Supreme Sonbahar/Kış 2020-21 koleksiyonu 3 Eylül’de satışa sunulması bekleniyor. Detaylı inceleme için görsellere göz atabilirsiniz.

Supreme
Nike
Benzer İçerikler
ALL Men Japon modasının sokak stiliyle buluşması Geçtiğimiz günlerde yeni gelişmelerle gündeme gelen Supreme, bu kez şaşırtan bir isim ile bir araya geliyor.
16.09.2020
ALL Men Nike x Supreme buluşması Nike ve Supreme yeni koleksiyonunu açıklamak için tekrar bir araya geliyor.
31.08.2020
ALL Men Supreme 2020-21 Sonbahar-Kış Koleksiyonu Birkaç gün önce yayınladığı ön izleme ile ses getiren Supreme, bu kez tüm koleksiyonu sevenleriyle buluşturmaya hazırlanıyor.
18.08.2020
Son Eklenenler
ALL Men Savage X Fenty’den ilk adım Müzik dünyasındaki başarısının ardından moda dünyasında da başarı yakalayan Rihanna, perspektifini genişlettiği yeni koleksiyonu ile büyülüyor.
28.09.2020
ALL Men Beyzbol dünyasında Kith Beyzbol dünyasının kapılarını aralayan Kith, yeni koleksiyonu ile altın bir vuruş yapıyor.
25.09.2020
ALL Men Bu sezonda da Kiğılı ve Oktay Kaynarca Erkek stilinin önde gelen markası olan Kiğılı, ünlü oyuncu Oktay Kaynarca ile anlaşmasını uzattığını açıklayarak, modaseverleri heyecanlandırdı.
25.09.2020