All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 25.11.2020 NetWork ve BJK ile uzun yolculuk Salih Devrim

Uzun süreli bir iş birliği için bir araya gelen NetWork ve Beşiktaş JK, koleksiyonun seçili ürünlerini takım oyuncuları ile buluşturdu.

NetWork, köklü spor kulüplerinin başında gelen Beşiktaş JK ile kapsamlı bir buluşma gerçekleştiriyor. Özel bir koleksiyon için iş birliği başlatan ikili, dinamik ve aktif bir stil yaratıyor. 13 parçadan oluşan BJK x NetWork koleksiyonu; Atiba Hutchinson, Oğuzhan Özyakup ve Welinton Souza Silva’nın severek giydiği seçili dört parça ile satışa çıkıyor.

2023 sezonuna kadar Beşiktaş JK Erkek Futbol A Takımı’nın katılacağı tüm müsabakalara eşlik edecek olan NetWork, yüksek teknolojiyle donatılmış malzemelerin yanı sıra yenilikçi formlara da yer veriyor. Oversize tişört ve fermuar detaylı sweatshirtten oluşan koleksiyon, Beşiktaş taraftarlarıyla buluşmak için Zorlu, İstinye Park ve Akasya NetWork mağazalarında yerini alıyor.

Beşiktaş JK
NetWork
Atiba Hutchinson
Oğuzhan Özyakup
Welinton Souza Silva
Benzer İçerikler
ALL Men NetWork ve BJK ile uzun yolculuk Uzun süreli bir iş birliği için bir araya gelen NetWork ve Beşiktaş JK, koleksiyonun seçili ürünlerini takım oyuncuları ile buluşturdu.
25.11.2020
Moda Konfor ve şıklık bir arada Network yeni koleksiyonu ile Sonbahar-Kış hazırlığı başlasın!
22.09.2020
Son Eklenenler
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021
ALL Men Sürdürülebilir hareket bu sefer Dockers'dan Ünlü marka sürdürülebilirliğe verdiği önemi bir kez daha kanıtladı
02.04.2021
ALL Men Stilin yeni kodu Nautica yeni marka yüzünü açıkladı. Engin Öztürk ile doğayı ve macerayı keşfetmeye hazır mısınız?
31.03.2021