All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 15.10.2020 Modanın şampiyonu: LVxNBA Salih Devrim

Louis Vuitton'un lüks duruşuyla buluşan NBA, ikonografik bir koleksiyonla moda ve spor dünyasını bir araya getiriyor.

Virgil Abloh, moda ve spor dünyasında yankı yaratacak tasarımlarıyla LVxNBA 2021 İlkbahar- Yaz koleksiyonunda karşımıza çıkıyor. İş birliği, tam kaşmir eşofmandan deri cekete, NBA renkleriyle tasarlanmış LV logolu kemerden monogramlı sırt çantasına kadar geniş bir yelpaze sunuyor. NBA monogramlı pantolonlar ve LV logolu bileklikler, koleksiyonun öne çıkan parçalarını oluşturuyor. Monogramlı siyah klasik rugan ayakkabının dil kısmının önündeki LV detayı ise koleksiyonun şık bir görünüme sahip olduğunu gösteriyor.

NBA 2020 Finalleri sonucunda şampiyonluğunu ilan eden Los Angeles Lakers’a, özel olarak tasarlanan LV Trophy taşıma çantasıyla Larry O’Brien kupası taktim edildi. “Moda ilhamının perileri tahmin edilemez. Lüks fikirleri, geleneksel sanat dallarında olduğu kadar spor dünyasında ve onun şampiyonlarında da bulunabilir. Bu koleksiyon, basketbolun kültürel katkısını, çeşitli karakterlerini ve bugün bir birlik gücü olarak ilişkilendirilebilirlik fikrini kutluyor. " sözleriyle Abloh, iş birliği hakkındaki düşüncelerini ifade ediyor. LVxNBA koleksiyonu 20 Kasım 2020 tarihinden itibaren mağazalardaki yerini alacak.

Louis Vuittion
Virgil Abloh
NBA
Los Angeles Lakers
Benzer İçerikler
Moda #YakınMarkaj: Louis Vuitton 2021 İlkbahar- Yaz Erkek Aksesuarları Erkek koleksiyonunun aksesuarlarını sunan Louis Vuitton, genç ve dinamik tasarımlar sunuyor.
15.01.2021
Moda Louis Vuitton yeni yüzünü duyurdu Ünlü tenisçi Naomi Osaka kariyerine bir başarı daha ekledi.
12.01.2021
ALL Men Louis Vuitton Pre-Fall'da yeni logo Hazırlanan koleksiyondaki çantalar ve giysilerde yer alan Louis Vuitton logosu yeni versiyonlarla karşımıza çıkıyor.
07.01.2021
Son Eklenenler
ALL Men Paris'e dönüş: Vetements Paris Moda Haftası’na sayılı günler kala takvim açıklandı. Dikkat çeken detay ise Vetements oldu.
14.01.2021
ALL Men Kiğılı’dan geri dönüşüme destek Son zamanlarda geri dönüşümün daha da önemli bir hale gelmesi Kiğılı’nın radarına takıldı.
13.01.2021
ALL Men Louis Vuitton Pre-Fall'da yeni logo Hazırlanan koleksiyondaki çantalar ve giysilerde yer alan Louis Vuitton logosu yeni versiyonlarla karşımıza çıkıyor.
07.01.2021