All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 07.01.2021 Louis Vuitton Pre-Fall'da yeni logo Onur Özcan

Hazırlanan koleksiyondaki çantalar ve giysilerde yer alan Louis Vuitton logosu yeni versiyonlarla karşımıza çıkıyor.

Virgil Abloh, Louis Vuitton 2021 Pre-Fall için hazırladığı koleksiyonda, yeni normalimizin en önemli detaylarından biri olan rahatlığa vurgu yapıyor. Abloh'un Louis Vuitton logosu üzerine yaptığı yeni denemeler koleksiyonda güzel bir çeşitlilik oluştururken, akıllara "Yeni bir logo arayışı mı?" sorusunu da getiriyor. Renk paletini siyah, gri, ve lacivertten alan koleksiyonda zeyin yeşili, mavi ve sarı detaylar öne çıkıyor. Tasarımlarda kullanılan rahat kalıplar seçilen şık kumaşlar ile dengeleniyor. Koleksiyonda sıkça karşımıza çıkan ikonik Louis Vuitton monogramlı kumaşlar yalın görünümlerde dikkat çekici bir etki yaratıyor. Özellikle bir takım elbisede kullanılan zeytin yeşili, sarı ve lacivert yansımaları olan kumaş modaevinin ve Virgil Abloh'un yaratıcı yönünü vurguluyor. Koleksiyonda yer alan görünümler klasik ayakkabıların yanı sıra beyaz ve dikkat çekici renklerde tasarlanan sneakerlar ile tamamlanıyor. Hemen hemen her görünümde yer alan farklı tarzlardaki şapkalar ise gelecek sezonun trendleri hakkında ipuçları veriyor.

Louis Vuitton
Virgil Abloh
Benzer İçerikler
Moda #YakınMarkaj: Louis Vuitton 2021 İlkbahar-Yaz Erkek Aksesuarları Erkek koleksiyonunun aksesuarlarını sunan Louis Vuitton, genç ve dinamik tasarımlar sunuyor.
15.01.2021
Moda Virgil Abloh'un merak uyandıran hamlesi Virgil Abloh, paylaştığı görsel ile merak uyandırdı.
15.01.2021
Moda Louis Vuitton yeni yüzünü duyurdu Ünlü tenisçi Naomi Osaka kariyerine bir başarı daha ekledi.
12.01.2021
Son Eklenenler
ALL Men Vazgeçilmez klasikler Tod’s yayınladığı sevenT adlı film ile klasik parçaları çağdaş bir dokunuş ile gün yüzüne çıkarıyor.
20.01.2021
ALL Men Güncel yorum: Ermenegildo Zegna Ermenegildo Zegna köklerine yeniden uyarlamaya karar vererek 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonunu ortaya çıkarıyor.
20.01.2021
ALL Men Prada’nın özgür duruşu Prada, zamansız tasarımlarının yanı sıra bu koleksiyonda özgürlüğün ve bireyselliğin altını çiziyor.
19.01.2021