All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 13.01.2021 Kiğılı’dan geri dönüşüme destek Salih Devrim

Son zamanlarda geri dönüşümün daha da önemli bir hale gelmesi Kiğılı’nın radarına takıldı.

Kiğılı pet şişelerden %100 geri dönüşümlü gömlek üretti. İnsan sağlığının ve refahının ancak sağlıklı bir doğa ile mümkün olduğu bilinciyle hareket eden Kiğılı; hammadde tüketiminin azalması, atıkların ortadan kalkması, gereksiz enerji tüketiminin engellenmesi ve israfın önüne geçilmesi adına önemli bir rol üstlenen geri dönüşümü odak noktasına aldı. Bundan sonraki koleksiyonlarında da geri dönüşümlü kumaşlardan üretilen ürünler yer alacağını duyurdu. Marka, Türkiye ekonomisinin sürdürülebilirliğine ekolojik-çevresel fayda gözeterek katkı sağlamayı hedefliyor. Aynı zamanda yenilikçi ve sürdürülebilir ürünleriyle dünya üzerindeki sorumluluğunu yerine getirerek sektörün geleceğine de katkı sağlıyor.

Plastik şişelerin geri dönüşümü sayesinde elde edilen Recycled gömlek, markanın geri dönüşüme yönelik çalışmalarının önemli bir sonucu olarak karşımıza çıkıyor. %100 geri dönüşümlü ipliklerden elde edilerek üretilen Recycled gömleklere Kiğılı mağazalarından ya da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kiğılı
Recycled gömlek
Son Eklenenler
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021
ALL Men Sürdürülebilir hareket bu sefer Dockers'dan Ünlü marka sürdürülebilirliğe verdiği önemi bir kez daha kanıtladı
02.04.2021
ALL Men Stilin yeni kodu Nautica yeni marka yüzünü açıkladı. Engin Öztürk ile doğayı ve macerayı keşfetmeye hazır mısınız?
31.03.2021