All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 13.01.2021 Kiğılı’dan geri dönüşüme destek Salih Devrim

Son zamanlarda geri dönüşümün daha da önemli bir hale gelmesi Kiğılı’nın radarına takıldı.

Kiğılı pet şişelerden %100 geri dönüşümlü gömlek üretti. İnsan sağlığının ve refahının ancak sağlıklı bir doğa ile mümkün olduğu bilinciyle hareket eden Kiğılı; hammadde tüketiminin azalması, atıkların ortadan kalkması, gereksiz enerji tüketiminin engellenmesi ve israfın önüne geçilmesi adına önemli bir rol üstlenen geri dönüşümü odak noktasına aldı. Bundan sonraki koleksiyonlarında da geri dönüşümlü kumaşlardan üretilen ürünler yer alacağını duyurdu. Marka, Türkiye ekonomisinin sürdürülebilirliğine ekolojik-çevresel fayda gözeterek katkı sağlamayı hedefliyor. Aynı zamanda yenilikçi ve sürdürülebilir ürünleriyle dünya üzerindeki sorumluluğunu yerine getirerek sektörün geleceğine de katkı sağlıyor.

Plastik şişelerin geri dönüşümü sayesinde elde edilen Recycled gömlek, markanın geri dönüşüme yönelik çalışmalarının önemli bir sonucu olarak karşımıza çıkıyor. %100 geri dönüşümlü ipliklerden elde edilerek üretilen Recycled gömleklere Kiğılı mağazalarından ya da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kiğılı
Recycled gömlek
Son Eklenenler
ALL Men Vazgeçilmez klasikler Tod’s yayınladığı sevenT adlı film ile klasik parçaları çağdaş bir dokunuş ile gün yüzüne çıkarıyor.
20.01.2021
ALL Men Güncel yorum: Ermenegildo Zegna Ermenegildo Zegna köklerine yeniden uyarlamaya karar vererek 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonunu ortaya çıkarıyor.
20.01.2021
ALL Men Prada’nın özgür duruşu Prada, zamansız tasarımlarının yanı sıra bu koleksiyonda özgürlüğün ve bireyselliğin altını çiziyor.
19.01.2021