All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 27.10.2020 Kiğılı ve Oktay Kaynarca’nın en yenisi Salih Devrim

Kiğılı ve Oktay Kaynarca, devam eden iş birliklerini yeni reklam filmiyle moda tutkunlarının beğenisine sunuyor.

Geçtiğimiz günlerde iş birliklerine kaldıkları yerden devam ettiklerini duyuran Kiğılı ve Oktay Kaynarca, çektikleri reklam filmi ile başarılı bir dönüş yapıyor. Erkek modasının önemini bir kez daha kanıtlayan ikili, hem moda tutkunlarına hem de moda dünyasına ilham oluyor. Yepyeni bir serüveni ekranlara taşıyan Oktay Kaynarca, koleksiyonun birçok parçasıyla karşımıza çıkıyor.

2 günde 4 farklı mekanda çekilen reklam filmi, pandemi kurallarına dikkat edilerek sağlıklı bir set ortamında gerçekleşiyor. Şık görünümünün yanında oldukça eğlenceli halleriyle gördüğümüz Oktay Kaynarca, denediği birçok hobiyle akıcı bir reklam filmine imza atıyor. Kiğılı Ceo’su Hilal Suerdem “Oktay, cesareti, samimiyeti ve güçlü duruşuyla usta bir oyuncu. Bu özelliklerin markamızla bir araya gelmesinden ötürü oldukça mutluyuz. Buradan aldığımız ilhamla “bize yakışan” bir koleksiyon hazırladık. Türkiye’nin erkek giyim markası olarak her zaman öncü ve yenilikçi işler yapmaya devam edeceğiz.” sözleriyle devam eden iş birliğinden ve koleksiyondan duyduğu memnuniyeti dile getiriyor. Merakla beklenilen reklam filmi için aşağıya göz atabilirsiniz.  

Kiğılı
Oktay Kaynarca
Benzer İçerikler
ALL Men Kiğılı ve Oktay Kaynarca’nın en yenisi Kiğılı ve Oktay Kaynarca, devam eden iş birliklerini yeni reklam filmiyle moda tutkunlarının beğenisine sunuyor.
27.10.2020
ALL Men Bu sezonda da Kiğılı ve Oktay Kaynarca Erkek stilinin önde gelen markası olan Kiğılı, ünlü oyuncu Oktay Kaynarca ile anlaşmasını uzattığını açıklayarak, modaseverleri heyecanlandırdı.
25.09.2020
Son Eklenenler
ALL Men Tasarım dokunuşuyla Bailey Tasarımcı Mr. Bailey ile adidas’ı bir araya getiren Ammonite Superstar, farklı bir formla karşımıza çıkıyor.
26.11.2020
ALL Men NetWork ve BJK ile uzun yolculuk Uzun süreli bir iş birliği için bir araya gelen NetWork ve Beşiktaş JK, koleksiyonun seçili ürünlerini takım oyuncuları ile buluşturdu.
25.11.2020
ALL Men Moda ile teknolojinin gücü: Ramsey Ramsey, kış aylarına meydan okuyan yeni teknolojik ceketiyle içimizi ısıtmayı başarıyor.
24.11.2020