All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 10.11.2020 Kiğılı ile içimize işledik Merve Girgin

Kiğılı Ulu Önder Atatürk'ü Anma günü için hazırladığı video ile dikkat çekti.

Erkek giyimin önde gelen isimlerinden Kiğılı, 10 Kasım Atatürk'ü  Anma Günü'ne özel çok duygusal bir video hazırladı. "Öyle güzel sözler söylemişsin ki , hepsi içimize işledi." diyerek yad ettiği Atatürk'ün yolumuzu aydınlatan sözlerini cekete işliyor. "Çalın Davulları" adlı türkünün eşlik ettiği video, Atamızın yolundan daima gideceğimizi ve öğrettiklerini daima kalbimizde taşıyacağımızı vurguluyor. 

İzleyenlerde derin iz bırakan videonun seslendirmesini ise ünlü oyuncu Oktay Kaynarca yapıyor. Kiğılı mağazalarında yapılacak ceket alışverişlerinde, isteyen müşteriler Atatürk'ün sözlerini ceketlerine ücretiz işleme fırsatına sahip olacak. 

 

kiğılı
Son Eklenenler
ALL Men Tasarım dokunuşuyla Bailey Tasarımcı Mr. Bailey ile adidas’ı bir araya getiren Ammonite Superstar, farklı bir formla karşımıza çıkıyor.
26.11.2020
ALL Men NetWork ve BJK ile uzun yolculuk Uzun süreli bir iş birliği için bir araya gelen NetWork ve Beşiktaş JK, koleksiyonun seçili ürünlerini takım oyuncuları ile buluşturdu.
25.11.2020
ALL Men Moda ile teknolojinin gücü: Ramsey Ramsey, kış aylarına meydan okuyan yeni teknolojik ceketiyle içimizi ısıtmayı başarıyor.
24.11.2020