All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 25.01.2021 JW Anderson 2021-22 Sonbahar- Kış Merve Girgin

Loewe'nin yanı sıra kendi markası ile de yaratıcılığını yansıtan tasarımcı, yeni koleksiyonunda doğal imgelere yer veriyor.

Loewe kreatif direktörü Jonathan Anderson, kendi adını taşıyan JW Anderson markasının 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonunu sunuyor. İspanyol moda devi Loewe’de gördüğümüz tarzını bir kenara bırakan İrlandalı tasarımcı, kendi markası için yepyeni bir vizyon ortaya koyuyor. 
 
Stilist Benjamin Bruno ve fotoğrafçı Juergen Teller koleksiyon görselleri için birlikte çalışırken ortaya garip ama eğlenceli görseller koyuyorlar. Oyuncu Sophie Okonedo ve erkek modellerin yer aldığı görseller, cinsiyetler arasındaki sınırlara göndermede bulunuyor. Tasarımlar bu anlamda cinsel kimliklerin kıyafetleri tanımlamasına ya da kıyafetlerin sadece belirli bir cinsiyete hitap etmesine izin vermiyor. Hollanda yaşam stilinden ilham alan tasarımcı, meyve ve sebzeleri kıyafetlerine işleyerek organik görünümler sergiliyor. Anderson, JW Anderson markasının köklerine dönüşünü temsil eden ve sınırların kalktığı bir Sonbahar-Kış koleksiyonu sunuyor. 

jw-anderson
Benzer İçerikler
ALL Men JW Anderson 2021-22 Sonbahar- Kış Loewe'nin yanı sıra kendi markası ile de yaratıcılığını yansıtan tasarımcı, yeni koleksiyonunda doğal imgelere yer veriyor.
25.01.2021
Moda Harry’nin hırkasını örelim JW Anderson’ın çok konuşulan patchwork hırkasına kolayca sahip olabiliriz.
02.07.2020
Kültür-Sanat Wes Anderson filmografisi The French Dispatch filmi öncesi Wes Anderson filmlerine kısa bir bakış.
04.05.2020
Son Eklenenler
ALL Men Sokak modasında yeni marka Özgür ruhlar, güçlü stiller ve zamansız seçimleri hayat tarzı haline getiren moda aşıklarının marka seçimi ne? Detaylar yazımızda…
06.08.2021
ALL Men Bir adım da erkekler için Intimissimi Uomo, farkı markalar arayışına girdiğimiz bu dönemde Türkiye’deki yeni mağazasıyla moda tutkunlarına yeni bir alternatif oluşturuyor.
29.06.2021
ALL Men Amen Break filmiyle Louis Vuitton Louis Vuitton 2022 İlkbahar-Yaz erkek koleksiyonu, birçok güçlü isim ile birlikte Amen Break filmiyle sunuldu.
25.06.2021