All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 07.08.2020 Jordan’dan Yasak Şehir’e yolculuk Salih Devrim

Air Jordan tutkunları için Jordan 7 GC satışa çıkıyor.

Pekin’de bulunan Yasak Şehir bu kez de Air Jordan’a ilham oluyor. Geleneksel yapısı ve mimari değeriyle oldukça önemli olan Yasak Şehir; motifleri, dokuları ve atmosferi ile Jordan’la bütünleşmeye hazırlanıyor. Yasak Şehir’den ilham alan Jordan 7 GC serisi özel üretim kutusuyla yalnızca Çin’de satışa sunuluyor. Kutusunun yanı sıra ayakkabının dış tabanındaki fosfor detayı koleksiyona renk katıyor. Dış ve iç tasarımlarıyla farklılık gösteren Jordan 7’nin her dokusunda Yasak Şehir’den bir parça bulmak kaçınılmaz hale geliyor. Canlı renkleriyle şimdiden odakları üzerinde toplayan Jordan 7GC 7 Ağustos’ta satışa çıkıyor.

Jordan
Yasak Şehir
Benzer İçerikler
ALL Men #YakınMarkaj: J Balvin x Air Jordan Geçtiğimiz aylarda Super Bowl ile ilk kez sergilenen J Balvin x Air Jordan 1 için nefesler tutuldu.
27.08.2020
ALL Men Jordan’dan Yasak Şehir’e yolculuk Air Jordan tutkunları için Jordan 7 GC satışa çıkıyor.
07.08.2020
Son Eklenenler
ALL Men Savage X Fenty’den ilk adım Müzik dünyasındaki başarısının ardından moda dünyasında da başarı yakalayan Rihanna, perspektifini genişlettiği yeni koleksiyonu ile büyülüyor.
28.09.2020
ALL Men Beyzbol dünyasında Kith Beyzbol dünyasının kapılarını aralayan Kith, yeni koleksiyonu ile altın bir vuruş yapıyor.
25.09.2020
ALL Men Bu sezonda da Kiğılı ve Oktay Kaynarca Erkek stilinin önde gelen markası olan Kiğılı, ünlü oyuncu Oktay Kaynarca ile anlaşmasını uzattığını açıklayarak, modaseverleri heyecanlandırdı.
25.09.2020