All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 07.08.2020 Jordan’dan Yasak Şehir’e yolculuk Salih Devrim

Air Jordan tutkunları için Jordan 7 GC satışa çıkıyor.

Pekin’de bulunan Yasak Şehir bu kez de Air Jordan’a ilham oluyor. Geleneksel yapısı ve mimari değeriyle oldukça önemli olan Yasak Şehir; motifleri, dokuları ve atmosferi ile Jordan’la bütünleşmeye hazırlanıyor. Yasak Şehir’den ilham alan Jordan 7 GC serisi özel üretim kutusuyla yalnızca Çin’de satışa sunuluyor. Kutusunun yanı sıra ayakkabının dış tabanındaki fosfor detayı koleksiyona renk katıyor. Dış ve iç tasarımlarıyla farklılık gösteren Jordan 7’nin her dokusunda Yasak Şehir’den bir parça bulmak kaçınılmaz hale geliyor. Canlı renkleriyle şimdiden odakları üzerinde toplayan Jordan 7GC 7 Ağustos’ta satışa çıkıyor.

Jordan
Yasak Şehir
Benzer İçerikler
Moda Devler bir arada Nike, Jordan Brand ve Converse 2021 Çin yeni yılı için hazırladıkları koleksiyon için Çin’in Bahar Festivali'nden ilham aldılar.
08.01.2021
ALL Men #YakınMarkaj: J Balvin x Air Jordan Geçtiğimiz aylarda Super Bowl ile ilk kez sergilenen J Balvin x Air Jordan 1 için nefesler tutuldu.
27.08.2020
ALL Men Jordan’dan Yasak Şehir’e yolculuk Air Jordan tutkunları için Jordan 7 GC satışa çıkıyor.
07.08.2020
Son Eklenenler
ALL Men Paris'e dönüş: Vetements Paris Moda Haftası’na sayılı günler kala takvim açıklandı. Dikkat çeken detay ise Vetements oldu.
14.01.2021
ALL Men Kiğılı’dan geri dönüşüme destek Son zamanlarda geri dönüşümün daha da önemli bir hale gelmesi Kiğılı’nın radarına takıldı.
13.01.2021
ALL Men Louis Vuitton Pre-Fall'da yeni logo Hazırlanan koleksiyondaki çantalar ve giysilerde yer alan Louis Vuitton logosu yeni versiyonlarla karşımıza çıkıyor.
07.01.2021