All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 02.06.2020 Hublot’dan akıllı atılım Yunus Başaran

2018’den bu yana yeni bir akıllı saat getirmeyen Hublot’dan beklenen adım geldi.

Klasik saatleri ve füzyon saatleriyle kendine aşık eden Hublot, akıllı saat dünyasına 2018’in başında giriş yapmıştı. Big Bang saat modelleriyle azımsanmayacak dercede seveni bulunan Hublot şimdi ise “Big Bang e” modeliyle sektördeki varlığını perçinlemeye geliyor. 

2018 yılında Dünya Kupası için ilk kez görücüye çıkan saati Avrupa futbol Şampiyonası’nda yeni model takip edecekti. Ancak pandemi sebebiyle şampiyona 2021 yılına değin yapılmayacak. Hal böyle olunca Hublot, söz konusu modeli yakın zamanda tanıtacak. Markanın internet sitesinde “Yakında” ibaresiyle gördüğümüz iki model ise önceki modelin devamı, tanıtılması beklenen model olarak anıldı. Siyah seramik ve titanyum olmak üzere iki farklı modelde lanse edilecek Big Bang e, Hublot’nun füzyon anlayışının devamı niteliğinde. Oldukça kompleks bir yapıya sahip olan modelde 42 parçanın yer alıyor. Model aynı zamanda 1980 yılında ilk kez lanse edilmiş kayış mekanizmasıyla da kullanışlılık vaat ediyor.

Yakın zamanda FCC (Federal İletişim Komisyonu)’de kayıt altına alınan model üzerinde Wifi, Bluetooth ve NFC anteni yer alıyor. Google Wear OS işletim sistemiyle gelen model, şık, kusursuz ve fonksiyonelliği ile çok konuşulacak. 

Hublot
Big Bang
Big Bang e
Benzer İçerikler
ALL Men Hublot’dan akıllı atılım 2018’den bu yana yeni bir akıllı saat getirmeyen Hublot’dan beklenen adım geldi.
02.06.2020
Son Eklenenler
ALL Men Savage X Fenty’den ilk adım Müzik dünyasındaki başarısının ardından moda dünyasında da başarı yakalayan Rihanna, perspektifini genişlettiği yeni koleksiyonu ile büyülüyor.
28.09.2020
ALL Men Beyzbol dünyasında Kith Beyzbol dünyasının kapılarını aralayan Kith, yeni koleksiyonu ile altın bir vuruş yapıyor.
25.09.2020
ALL Men Bu sezonda da Kiğılı ve Oktay Kaynarca Erkek stilinin önde gelen markası olan Kiğılı, ünlü oyuncu Oktay Kaynarca ile anlaşmasını uzattığını açıklayarak, modaseverleri heyecanlandırdı.
25.09.2020