All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 02.06.2020 Hublot’dan akıllı atılım Yunus Başaran

2018’den bu yana yeni bir akıllı saat getirmeyen Hublot’dan beklenen adım geldi.

Klasik saatleri ve füzyon saatleriyle kendine aşık eden Hublot, akıllı saat dünyasına 2018’in başında giriş yapmıştı. Big Bang saat modelleriyle azımsanmayacak dercede seveni bulunan Hublot şimdi ise “Big Bang e” modeliyle sektördeki varlığını perçinlemeye geliyor. 

2018 yılında Dünya Kupası için ilk kez görücüye çıkan saati Avrupa futbol Şampiyonası’nda yeni model takip edecekti. Ancak pandemi sebebiyle şampiyona 2021 yılına değin yapılmayacak. Hal böyle olunca Hublot, söz konusu modeli yakın zamanda tanıtacak. Markanın internet sitesinde “Yakında” ibaresiyle gördüğümüz iki model ise önceki modelin devamı, tanıtılması beklenen model olarak anıldı. Siyah seramik ve titanyum olmak üzere iki farklı modelde lanse edilecek Big Bang e, Hublot’nun füzyon anlayışının devamı niteliğinde. Oldukça kompleks bir yapıya sahip olan modelde 42 parçanın yer alıyor. Model aynı zamanda 1980 yılında ilk kez lanse edilmiş kayış mekanizmasıyla da kullanışlılık vaat ediyor.

Yakın zamanda FCC (Federal İletişim Komisyonu)’de kayıt altına alınan model üzerinde Wifi, Bluetooth ve NFC anteni yer alıyor. Google Wear OS işletim sistemiyle gelen model, şık, kusursuz ve fonksiyonelliği ile çok konuşulacak. 

Hublot
Big Bang
Big Bang e
Benzer İçerikler
Lifestyle Bang & Olufsen ile altın detaylar Markanın 95. yıl dönümüne özel tasarlanan üst düzey ürünler karşımızda.
06.11.2020
ALL Men Hublot’dan akıllı atılım 2018’den bu yana yeni bir akıllı saat getirmeyen Hublot’dan beklenen adım geldi.
02.06.2020
Son Eklenenler
ALL Men Güncel yorum: Ermenegildo Zegna Ermenegildo Zegna köklerine yeniden uyarlamaya karar vererek 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonunu ortaya çıkarıyor.
19.01.2021
ALL Men Prada’nın özgür duruşu Prada, zamansız tasarımlarının yanı sıra bu koleksiyonda özgürlüğün ve bireyselliğin altını çiziyor.
19.01.2021
ALL Men Etro'dan cesur bir adım İkonik parçalar, geri dönüştürülmüş tasarımlar… Etro yeni sezonu ile moda dünyasında adından söz ettirmeye devam ediyor.
19.01.2021