All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 05.05.2020 Harry Styles’ın çarpıcı stili Abdullah Yazıc

Yetenekli şarkıcı sahnede ve davetlerde tercih ettiği zevk sahibi kıyafetleriyle uzun zamandır merceğimizde.

Müzik dünyasında bizi en çok şaşırtan isimlerden biri Harry Styles oldu. Bundan yıllar önce henüz One Direction’ın çok popüler olduğu yıllarda diğer grup isimlerinden çok daha sessiz olan Harry hep geri planda kalacak gibi duruyordu. Fakat grubun dağılmasıyla kendi yolunu çizen yetenekli şarkıcı ekibiyle birlikte yeniden doğdu diyebiliriz. Tamamen değiştirdiği stili ve güçlü şarkılarıyla kendinden emin bir şekilde ilerlemeye devam ediyor.

Smokin ceketler, renkli gömlekler, Wyatt botları ve ilginç aksesuarlarını yanından eksik etmeyen Harry hem sahnede hem de sahne dışında karşımıza hep en şık haliyle çıkıyor. Geçtiğimiz yıllarda Gucci’nin kampanya yüzü olmasının yanında Met Gala’ya ev sahipliği yapan birkaç isimden biriydi. Üstelik modayla ilgisi bunlarla da bitmiyor. Son yıllarda kendine çizdiği tarz ile cinsiyet rollerini yıkmakla kalmayıp, Queer modasına da yön veriyor. Uzun süredir birlikte çalıştığı Harry Lambert “Yeni şeyler denemek ve şok etkisi yaratmak her zaman heyecan verici. Harry’nin hayranlarının kıyafetlerini sevdiğini biliyorum umarım şimdi gelecek olanları da sevecekler.” diyerek yeni şeylerden kaçınmadıklarının da altını çiziyor. Harry Styles’ın birbirinden şık görünümlerini birlikte inceleyelim.

HARRY-STYLE
ALLMEN
UNLU-STIL
Benzer İçerikler
Ünlüler Sosyal medya detoksu mu? Meghan Markle ve Prens Harry'nin sosyal medyaya verdikleri uzun ara bu sıralar çok konuşuluyor.
13.01.2021
Lifestyle Fleabag ve Styles bir arada Phoebe Waller-Bridge ve Harry Styles dans ve nostalji dolu bir klip ile yeni yılı karşılıyor.
08.01.2021
Ünlüler Fangirl’lüğün 10. yıl dönümü: One Direction Bundan tam 10 yıl önce X Factor UK ile One Direction aramıza katıldı ve Fangirl’lük de lügatımıza girdi.
24.07.2020
Son Eklenenler
ALL Men A Cold Wall 2021-22 Sonbahar-Kış Sabırsızlıkla beklediğimiz gösterilerin bir yenisi daha gerçekleşti. A Cold Wall moda dünyasının radarına takılıyor.
22.01.2021
ALL Men Kamuflajlı Burberry Dış giyimin gücünü yansıtan Burberry, tasarımcı Riccardo Tisci ile yeni koleksiyonu ortaya çıkarıyor.
21.01.2021
ALL Men Vazgeçilmez klasikler Tod’s yayınladığı sevenT adlı film ile klasik parçaları çağdaş bir dokunuş ile gün yüzüne çıkarıyor.
20.01.2021