All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 05.05.2020 Harry Styles’ın çarpıcı stili Abdullah Yazıc

Yetenekli şarkıcı sahnede ve davetlerde tercih ettiği zevk sahibi kıyafetleriyle uzun zamandır merceğimizde.

Müzik dünyasında bizi en çok şaşırtan isimlerden biri Harry Styles oldu. Bundan yıllar önce henüz One Direction’ın çok popüler olduğu yıllarda diğer grup isimlerinden çok daha sessiz olan Harry hep geri planda kalacak gibi duruyordu. Fakat grubun dağılmasıyla kendi yolunu çizen yetenekli şarkıcı ekibiyle birlikte yeniden doğdu diyebiliriz. Tamamen değiştirdiği stili ve güçlü şarkılarıyla kendinden emin bir şekilde ilerlemeye devam ediyor.

Smokin ceketler, renkli gömlekler, Wyatt botları ve ilginç aksesuarlarını yanından eksik etmeyen Harry hem sahnede hem de sahne dışında karşımıza hep en şık haliyle çıkıyor. Geçtiğimiz yıllarda Gucci’nin kampanya yüzü olmasının yanında Met Gala’ya ev sahipliği yapan birkaç isimden biriydi. Üstelik modayla ilgisi bunlarla da bitmiyor. Son yıllarda kendine çizdiği tarz ile cinsiyet rollerini yıkmakla kalmayıp, Queer modasına da yön veriyor. Uzun süredir birlikte çalıştığı Harry Lambert “Yeni şeyler denemek ve şok etkisi yaratmak her zaman heyecan verici. Harry’nin hayranlarının kıyafetlerini sevdiğini biliyorum umarım şimdi gelecek olanları da sevecekler.” diyerek yeni şeylerden kaçınmadıklarının da altını çiziyor. Harry Styles’ın birbirinden şık görünümlerini birlikte inceleyelim.

HARRY-STYLE
ALLMEN
UNLU-STIL
Benzer İçerikler
Ünlüler Fangirl’lüğün 10. yıl dönümü: One Direction Bundan tam 10 yıl önce X Factor UK ile One Direction aramıza katıldı ve Fangirl’lük de lügatımıza girdi.
24.07.2020
Moda Harry’nin hırkasını örelim JW Anderson’ın çok konuşulan patchwork hırkasına kolayca sahip olabiliriz.
02.07.2020
Ünlüler Sizin favoriniz kim? Yeni neslin stil ikonları
10.06.2020
Son Eklenenler
ALL Men Virgil Abloh’dan tarihi manifesto Oldukça çarpıcı manifestosu ve çevreci tutumuyla gerçekleşen şov ayakta alkışlandı.
07.08.2020
ALL Men #YakınMarkaj: Off-White 2020-21 Sonbahar-Kış Yaz mevsimi, pandemi gündemi gibi konuların ortasında 2020-21 Sonbahar-Kış koleksiyonları ile biraz hayal kuralım.
23.06.2020
ALL Men Dior’un şeffaf sandaleti Dior erkek departmanı baş tasarımcısı Thibo’dan sürpriz geldi.
11.06.2020