All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 05.05.2020 Harry Styles’ın çarpıcı stili Abdullah Yazıc

Yetenekli şarkıcı sahnede ve davetlerde tercih ettiği zevk sahibi kıyafetleriyle uzun zamandır merceğimizde.

Müzik dünyasında bizi en çok şaşırtan isimlerden biri Harry Styles oldu. Bundan yıllar önce henüz One Direction’ın çok popüler olduğu yıllarda diğer grup isimlerinden çok daha sessiz olan Harry hep geri planda kalacak gibi duruyordu. Fakat grubun dağılmasıyla kendi yolunu çizen yetenekli şarkıcı ekibiyle birlikte yeniden doğdu diyebiliriz. Tamamen değiştirdiği stili ve güçlü şarkılarıyla kendinden emin bir şekilde ilerlemeye devam ediyor.

Smokin ceketler, renkli gömlekler, Wyatt botları ve ilginç aksesuarlarını yanından eksik etmeyen Harry hem sahnede hem de sahne dışında karşımıza hep en şık haliyle çıkıyor. Geçtiğimiz yıllarda Gucci’nin kampanya yüzü olmasının yanında Met Gala’ya ev sahipliği yapan birkaç isimden biriydi. Üstelik modayla ilgisi bunlarla da bitmiyor. Son yıllarda kendine çizdiği tarz ile cinsiyet rollerini yıkmakla kalmayıp, Queer modasına da yön veriyor. Uzun süredir birlikte çalıştığı Harry Lambert “Yeni şeyler denemek ve şok etkisi yaratmak her zaman heyecan verici. Harry’nin hayranlarının kıyafetlerini sevdiğini biliyorum umarım şimdi gelecek olanları da sevecekler.” diyerek yeni şeylerden kaçınmadıklarının da altını çiziyor. Harry Styles’ın birbirinden şık görünümlerini birlikte inceleyelim.

HARRY-STYLE
ALLMEN
UNLU-STIL
Benzer İçerikler
Kültür-Sanat Bir yaz günü rüyası Harry Styles'ın yeni Watermelon Sugar klibi ile hepimiz bir yaz günü rüyasına dalıyoruz.
19.05.2020
Moda Cozy queen: Hailey Bieber Cozy stilin yeni kraliçesi.
11.05.2020
Kültür-Sanat Harry Potter geri dönüyor Sesli kitap olarak karşımıza çıkan Harry Potter and the Sorcerer's Stone’un ilk bölümü Daniel Radcliffe tarafından seslendiriyor.
07.05.2020
Son Eklenenler
ALL Men #YakınMarkaj: Nigo x Louis Vuitton “LV²” 26 Haziran’da seçili butiklerde satışa çıkacak Nigo x Louis Vuitton “LV²” koleksiyonuna yakın bakış...
27.05.2020
ALL Men 90’lara karizmatik bir dönüş 90’ların ikonik kokusu Old Spice artık Türkiye’de...
19.05.2020
ALL Men #DockersChallangers’ın yeni kahramanı Dockers’ın takım elbise kurallarını yıkan projesi #DockersChallengers’ın yeni bir kahramanı var; Guillermo Martinez.
19.05.2020