All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 20.01.2021 Güncel yorum: Ermenegildo Zegna Salih Devrim

Ermenegildo Zegna köklerine yeniden uyarlamaya karar vererek 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonunu ortaya çıkarıyor.

Ermenegildo Zegna 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonu bir film biçimde sunuldu. Farklı perspektiflerle başlayan gösteri, ritimli bir müzik eşliğinde devam ediyor. Metropol görünümünün hakim olduğu gösteri, ardından bir binanın iç mekanında modellerin ortaya çıkışı ile hareketleniyor. Markanın misyonunu yansıtmayı başaran kısa film niteliğindeki gösteri aynı zamanda sanat yönetmeni Allessandro Sartori’nin izlerini taşıyor. Sartori, ‘’Hepimiz yeni ihtiyaçlarla ilgili yeni bir gerçekliği deneyimliyoruz ve bu bizi daha önce görülmemiş yaşam tarzlarına ve tutumlara götürüyor. Tam da böyle bir zamanda, her şeyin tartışıldığı bir zamanda, biz de Zegna'ya yeniden yön vermeye karar verdik. Stil kodlarımızı yeniden yorumlamak ve modern insanı yeniden uyarlamak için köklerimize baktık. Dış mekan ve iç mekan bir araya geliyor ve konfor ve tarzın yeni bir estetik yaratmak için harmanlandığı yeni bir giyinme yöntemi geçerli oluyor.” sözleriyle kendini ifade ediyor.

Ermenegildo Zegna, The (RE) SET başlıklı podyum koleksiyonu ile rahatlığı ve tarz bir görünümü bir araya getiriyor. Yeni nesil jarse kumaşlar ile öne çıkan koleksiyona akıcı ve rahat tasarımlar eşlik ediyor. Minimal parçaların da yer aldığı koleksiyon modern insanı yeniden ele alırken markanın yeni stil perspektifini de ortaya çıkarıyor.

Ermenegildo Zegna
2021 Kış koleksiyonu
Benzer İçerikler
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
Moda Annenize miras bırakın Anneler Günü henüz önümüzdeyken o güzel kadına bir sürpriz yapmak ister misiniz?
07.05.2021
ALL Men Güncel yorum: Ermenegildo Zegna Ermenegildo Zegna köklerine yeniden uyarlamaya karar vererek 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonunu ortaya çıkarıyor.
20.01.2021
Son Eklenenler
ALL Men Sokak modasında yeni marka Özgür ruhlar, güçlü stiller ve zamansız seçimleri hayat tarzı haline getiren moda aşıklarının marka seçimi ne? Detaylar yazımızda…
06.08.2021
ALL Men Bir adım da erkekler için Intimissimi Uomo, farkı markalar arayışına girdiğimiz bu dönemde Türkiye’deki yeni mağazasıyla moda tutkunlarına yeni bir alternatif oluşturuyor.
29.06.2021
ALL Men Amen Break filmiyle Louis Vuitton Louis Vuitton 2022 İlkbahar-Yaz erkek koleksiyonu, birçok güçlü isim ile birlikte Amen Break filmiyle sunuldu.
25.06.2021