All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 30.09.2020 Gucci’den rock yaşamı Salih Devrim

Gucci, üç farklı sanatçıyı bir eve toplayarak yeni kampanyasını duyurdu.

Yönetmen koltuğundan Harmony Korine’in oturduğu, Gucci Tailoring kampanyası üç farklı kült sanatçıyla ekranlara yansıdı. Tasarımcı Alessandro Michele’ın yarattığı koleksiyon, Iggy Pop, Tyler ve A$AP Rocky’nin oyunculukları ile buluşuyor. Arketipik bir rock yıldızı yaşam tarzını yansıtan imgeler, görünüşe olan takıntının nasıl bir kardeşlik haline gelebileceğini anlatıyor. Iggy Pop’un çarpıcı bir mavi renge sahip papağanı ise dikkat çekici bir rol oynuyor.

Tyler’ın yeşil ve altın renkli "GG" monogramlı kazak yeleği, çizgili mavi bir gömlek ve kareli pantolonla bir araya gelerek koleksiyonun çarpıcı iddiasını kanıtlıyor. Iggy’nin cüretkar leopar desenli takımı ise şıklığın ve iddianın tartışılmaz bir parçası oluyor. Renkli aksesuarlar, özgün örgüler ve tamamlayıcı monogramlardan oluşan koleksiyon, moda dünyasına yeni bir bakış sunuyor. Kampanya hakkında konuşan Michele, ‘Birinin görünüşe olan takıntısının nasıl bir tür ortak zemin oluşturabileceği fikri, bir çeşit kardeşlik haline geliyor. Görünüşe göre farklı ama çok benzer olan bu üç adamı bir arada görmek güzeldi.’’ sözleriyle üçlünün uyumunun altını çiziyor.

Gucci Tailoring
Iggy Pop
Tyler
A $ AP Rocky
Allessandro Michele
Harmony Korine
Benzer İçerikler
Moda Lüks moda ile manga sanatı birleşiyor Gucci’nin özel kapsül koleksiyonunda yer alan ünlü manga karakteri Doraemon, ortaya eğlenceli görüntüler çıkartıyor.
15.01.2021
Lifestyle Sanat yansıması Gucci, dikkat çeken Art Wall projesini dünyanın dört bir yanında uygulamaya devam ediyor.
14.01.2021
Moda Keşif zamanı Maceraperestlerin favorisi The North Face, Gucci ile lüks modaya taşınıyor.
24.12.2020
Son Eklenenler
ALL Men Paris'e dönüş: Vetements Paris Moda Haftası’na sayılı günler kala takvim açıklandı. Dikkat çeken detay ise Vetements oldu.
14.01.2021
ALL Men Kiğılı’dan geri dönüşüme destek Son zamanlarda geri dönüşümün daha da önemli bir hale gelmesi Kiğılı’nın radarına takıldı.
13.01.2021
ALL Men Louis Vuitton Pre-Fall'da yeni logo Hazırlanan koleksiyondaki çantalar ve giysilerde yer alan Louis Vuitton logosu yeni versiyonlarla karşımıza çıkıyor.
07.01.2021