All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 20.10.2020 Göz kamaştırıcı gözlükler Salih Devrim

Paris Saint Germain, yıl dönümü için Thierry Lasry ile bir araya gelerek göz kamaştırıcı güneş gözlüklerini piyasaya sürüyor.

Fransız futbol kulübü Paris Saint Germain, 50. yılını özel güneş gözlüğü kapsülü ile kutluyor. Kapsül iki farklı modelle karşımıza çıkıyor. Koleksiyonu Thierry Lasry’e teslim eden Paris Saint Germain, Swarovski kristalleriyle, iki gözlüğün birbirinden farkını ortaya koyuyor. Takımın geleneksel ruhunu yansıtan kırmızı, mavi ve beyaz renkler ise özel bir malzeme ile tasarlanıyor. El yapımı olan her çerçeve, şıklığı kadar dokusuyla da dikkat çekiyor. Thierry Lasry ile iş birliğinde buluşan Paris Saint Germain, 22 Ekim’de güneş gözlüğü kapsülünü satışa sunacak. Detaylı bilgi için buraya tıklayarak takipte kalabilirsiniz.

Paris Saint Germain
Thierry Lasry
Swarovski
Benzer İçerikler
Moda Paris’te ilkbahar esintileri Jimmy Choo, yeni koleksiyonu ile bizlere Paris’te ilkbaharı yaşatıyor.
20.01.2021
ALL Men Paris'e dönüş: Vetements Paris Moda Haftası’na sayılı günler kala takvim açıklandı. Dikkat çeken detay ise Vetements oldu.
14.01.2021
ALL Men Göz kamaştırıcı gözlükler Paris Saint Germain, yıl dönümü için Thierry Lasry ile bir araya gelerek göz kamaştırıcı güneş gözlüklerini piyasaya sürüyor.
20.10.2020
Son Eklenenler
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021
ALL Men Sürdürülebilir hareket bu sefer Dockers'dan Ünlü marka sürdürülebilirliğe verdiği önemi bir kez daha kanıtladı
02.04.2021
ALL Men Stilin yeni kodu Nautica yeni marka yüzünü açıkladı. Engin Öztürk ile doğayı ve macerayı keşfetmeye hazır mısınız?
31.03.2021