All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 19.01.2021 Etro'dan cesur bir adım Salih Devrim

İkonik parçalar, geri dönüştürülmüş tasarımlar… Etro yeni sezonu ile moda dünyasında adından söz ettirmeye devam ediyor.

Erkek giyim yaratıcı direktörü Kean Etro, 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonu ile marka için yeni bir sayfa açıyor. İyimser ve canlandırıcı bir misyonu hedefleyen Etro, bugünün tüketicileri için analizlerde bulunarak yeni bir tavrı ön plana çıkarıyor.

Markanın ruhunu yansıtan parçalar gündüz kıyafetleri ile gece kıyafetleri arasındaki sınırları genişletiyor. İkonik parçalar cesur bir tavırla önümüzdeki sezonlarda stilimize eşlik etmeye hazırlanıyor. Geri dönüştürülmüş yün maksi kazaklardan ipek astarlı yakalı gömleklere kadar birçok ürünü bir araya getiren koleksiyon, kaşmir motiflerle dikkatleri çekiyor. İşlevselliği estetik bir karşım ile ortaya çıkaran marka, cinsiyetsiz ürünlerle de moda tutkunlarının radarına takılıyor. Öyleyse detayların bile ilham verebileceği gösteriyi izlemeye başlayalım.

 

Etro
2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonu
Benzer İçerikler
Güzellik Sonbaharda Cilt Bakımı Dr. Seran Göçer sonbahar mevisimine özel cilt bakım trendlerini ve cilt gençleştirme uygulamalarını kliniğinde verdiği özel bir davette tanıttı.
07.09.2021
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
Güzellik İkonik tasarım ve lüks notalar Usta parfümör Olivier Cresp işbirliği ile ortaya çıkan Etro White Magnolia, doğanın güzelliğini teninize taşıyor.
25.05.2021
Son Eklenenler
ALL Men Sokak modasında yeni marka Özgür ruhlar, güçlü stiller ve zamansız seçimleri hayat tarzı haline getiren moda aşıklarının marka seçimi ne? Detaylar yazımızda…
06.08.2021
ALL Men Bir adım da erkekler için Intimissimi Uomo, farkı markalar arayışına girdiğimiz bu dönemde Türkiye’deki yeni mağazasıyla moda tutkunlarına yeni bir alternatif oluşturuyor.
29.06.2021
ALL Men Amen Break filmiyle Louis Vuitton Louis Vuitton 2022 İlkbahar-Yaz erkek koleksiyonu, birçok güçlü isim ile birlikte Amen Break filmiyle sunuldu.
25.06.2021