All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 24.02.2021 Doğaya saygı Salih Devrim

Burberry 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonu ile doğaya saygı niteliği taşıyan birçok ürünü bir araya getiriyor.

İnsan ve doğa arasındaki ilişkiye saygı gösteren Riccardo Tisci, tabiattan ilham alarak yeni koleksiyonunu ortaya çıkardı. Burberry’e baş kreatif direktör olarak atanmasının ardından hızlı ve başarılı adımlar atan Tisci, ilk 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonunu sundu. Escapes adını verdiği koleksiyonun gösterisi ise markanın kapalı olan Londra amiral mağazasında gerçekleşti. Koleksiyon, dijital olarak Londra Moda Haftası kapsamında moda tutkunlarıyla canlı yayında buluşurken, tasarımlar ise Burberry’nin erkek stiline olan misyonu ile bütünlük kazandı. 

2021 İlkbahar-Yaz trendlerinden olan trençkotlar bu sezonda da bizleri karşılıyor. Deri dokunuşların ve kaşmirin de yer verildiği koleksiyonda büyük boy postacı çanta ve çeşitli aksesuarlar ön plana çıkıyor. Açık hava odaklı olan tasarımlar aynı zamanda doğanın vahşi yaşamına saygı gösteren bir nitelikte. Detaylara daha iyi hakim olabilmek için öyleyse gösteriye bir göz atalım.

Burberry
2021-22 Sonbahar-Kış
Riccardo Tisci
Benzer İçerikler
Güzellik Sonbaharda Cilt Bakımı Dr. Seran Göçer sonbahar mevisimine özel cilt bakım trendlerini ve cilt gençleştirme uygulamalarını kliniğinde verdiği özel bir davette tanıttı.
07.09.2021
Moda Burberry yeni çantasını tanıttı! Burberry klasikleşmiş el çantası Olympia’nın yeni versiyonlarını birbirinden güzel ve başarılı yıldızlarla açıkladı.
27.05.2021
ALL Men Doğaya saygı Burberry 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonu ile doğaya saygı niteliği taşıyan birçok ürünü bir araya getiriyor.
24.02.2021
Son Eklenenler
ALL Men Sokak modasında yeni marka Özgür ruhlar, güçlü stiller ve zamansız seçimleri hayat tarzı haline getiren moda aşıklarının marka seçimi ne? Detaylar yazımızda…
06.08.2021
ALL Men Bir adım da erkekler için Intimissimi Uomo, farkı markalar arayışına girdiğimiz bu dönemde Türkiye’deki yeni mağazasıyla moda tutkunlarına yeni bir alternatif oluşturuyor.
29.06.2021
ALL Men Amen Break filmiyle Louis Vuitton Louis Vuitton 2022 İlkbahar-Yaz erkek koleksiyonu, birçok güçlü isim ile birlikte Amen Break filmiyle sunuldu.
25.06.2021