All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 05.11.2020 Dockers’tan sürdürebilirliğe yeni adım Salih Devrim

Dockers, sürdürülebilirlik imajını arttıran adımıyla Waves for Water’ın kurucusu Jon Rose ile buluşuyor.

Waves for Water kurucusu Jon Rose, Dockers ile uzun soluklu bir iş birliği yapıyor. İkili, ‘daha iyi bir dünya’ mottosuyla Kaliforniya kökenlerini gün yüzüne çıkarıyor. Doğa tutkunlarının ve macera severlerinin ilham alacağı iş birliği, Kaliforniya hissiyle bütünleşiyor.

Waves for Water 10 yıldır dünyanın dört bir yanına temiz içme suyu sağlamaya yardım ediyor. Kaliforniya’da doğan Dockers da markanın çevrede bıraktığı ayak izini azaltmak için boyama ve bitirme işlemlerinde kullanılan ortalama su miktarının %73’üne kadar tasarruf edilmesini sağlayan Dockers Water Less Teknolojisi’nin 10. Yılını kutluyor. Sadece 2020 İlkbahar sezonunda bu teknoloji sayesinde üretimin bitirme aşamalarında 20 milyon litreden fazla su tasarruf edildi. Bu yalnızca bir başlangıç olsa da Dockers markasını dünyadaki en sürdürülebilir markalardan biri yapmak için büyük bir adım atmış oluyor.

Waves for Water
Dockers
Jon Rose
Benzer İçerikler
Moda Mon Reve ile doğanın izleri Mon Reve Fundamentals 2021, doğaya saygı duruşunda bulunarak beş farklı koleksiyonu bir arada sunuyor.
25.11.2020
ALL Men Dockers’tan sürdürebilirliğe yeni adım Dockers, sürdürülebilirlik imajını arttıran adımıyla Waves for Water’ın kurucusu Jon Rose ile buluşuyor.
05.11.2020
Son Eklenenler
ALL Men Tasarım dokunuşuyla Bailey Tasarımcı Mr. Bailey ile adidas’ı bir araya getiren Ammonite Superstar, farklı bir formla karşımıza çıkıyor.
26.11.2020
ALL Men NetWork ve BJK ile uzun yolculuk Uzun süreli bir iş birliği için bir araya gelen NetWork ve Beşiktaş JK, koleksiyonun seçili ürünlerini takım oyuncuları ile buluşturdu.
25.11.2020
ALL Men Moda ile teknolojinin gücü: Ramsey Ramsey, kış aylarına meydan okuyan yeni teknolojik ceketiyle içimizi ısıtmayı başarıyor.
24.11.2020