All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 11.11.2020 Dior’dan B27 sneakerları için özel adım Onur Özcan

Dior, B27 sneakerlarına özel hazırlanan Snapchat filtresi karşımızda.

Dior, markanın Kreatif Direktörü Kim Jones'un spor giyime yaklaşımını ortaya koyan B27 sneakerlarını günler önce tanıtmıştı. Kaykay ayakkabılarından 80'li yılların tenis ayakkabılarına kadar birçok modelden esintiler taşıyan B27 modeli, Dior erkeği için sneaker rahatlığını zarif bir çizgiyle buluşturdu. Sunulduğu andan itibaren büyük beğeni toplayan yeni tasarım birçok görünümün vazgeçilmezi oldu. Üç renk seçeneğiyle üretilen B27, siyah, beyaz ve gri renklerinin kombinasyonuyla hazırlandı. Aynı zamanda bu yeni tasarımda ikonik Dior monogramına da yer verildi. B27'nin yaratım serüvenine siz de ortak olun.

 

 

Yeni normalimizde moda haftalarında ödül törenlerine artık çoğu şeyin dijital olarak gerçekleşebileceğini öğrenmiş olduk. Tecrübe ettiğimiz pandemi dönemi bizlere online alışverişin önemini ve avantajlarını yeniden hatırlattı. Bunun yanı sıra küçük markalardan büyük modaevlerine kadar moda sektörü de dahil olmak üzere bütün sektörlerde ürünlerin dijital yollarla tüketiciye en iyi şekilde ulaşmasını sağlamak bu çağın en önemli hedeflerinden biri oldu. Dior da hazırladığı yeni sneakerları dünyanın her yerindeki moda severlere ulaştırmak için Snapchat’in gücünü kullanarak yeni bir Snapchat filtresi oluşturdu. Her nerede olursanız olun kameranızı ayaklarınıza çevirdiğinizde koleksiyonda yer alan sneakerları kolaylıkla deneyebilirsiniz. Hazırlanan yeni filtre ile B27 sneakerları birkaç dokunuş uzağınızda.

Dior
B27
Kim Jones
Benzer İçerikler
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda #YakınMarkaj: Dior 2021 Caro Dior, Cruise 2021 “Caro” serisini küçük aksesuarlarla genişletiyor. Makyaj çantaları, kartlıklar, cüzdanlar ve daha fazlası bu seride yer alıyor.
24.03.2021
Moda Edebiyat podyuma yansıdı Kim Jones, yeni koleksiyonu için Virginia Woolf ve Vanessa Bell’den ilham aldı.
28.01.2021
Son Eklenenler
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021
ALL Men Sürdürülebilir hareket bu sefer Dockers'dan Ünlü marka sürdürülebilirliğe verdiği önemi bir kez daha kanıtladı
02.04.2021
ALL Men Stilin yeni kodu Nautica yeni marka yüzünü açıkladı. Engin Öztürk ile doğayı ve macerayı keşfetmeye hazır mısınız?
31.03.2021