All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 11.11.2020 Dior’dan B27 sneakerları için özel adım Onur Özcan

Dior, B27 sneakerlarına özel hazırlanan Snapchat filtresi karşımızda.

Dior, markanın Kreatif Direktörü Kim Jones'un spor giyime yaklaşımını ortaya koyan B27 sneakerlarını günler önce tanıtmıştı. Kaykay ayakkabılarından 80'li yılların tenis ayakkabılarına kadar birçok modelden esintiler taşıyan B27 modeli, Dior erkeği için sneaker rahatlığını zarif bir çizgiyle buluşturdu. Sunulduğu andan itibaren büyük beğeni toplayan yeni tasarım birçok görünümün vazgeçilmezi oldu. Üç renk seçeneğiyle üretilen B27, siyah, beyaz ve gri renklerinin kombinasyonuyla hazırlandı. Aynı zamanda bu yeni tasarımda ikonik Dior monogramına da yer verildi. B27'nin yaratım serüvenine siz de ortak olun.

 

 

Yeni normalimizde moda haftalarında ödül törenlerine artık çoğu şeyin dijital olarak gerçekleşebileceğini öğrenmiş olduk. Tecrübe ettiğimiz pandemi dönemi bizlere online alışverişin önemini ve avantajlarını yeniden hatırlattı. Bunun yanı sıra küçük markalardan büyük modaevlerine kadar moda sektörü de dahil olmak üzere bütün sektörlerde ürünlerin dijital yollarla tüketiciye en iyi şekilde ulaşmasını sağlamak bu çağın en önemli hedeflerinden biri oldu. Dior da hazırladığı yeni sneakerları dünyanın her yerindeki moda severlere ulaştırmak için Snapchat’in gücünü kullanarak yeni bir Snapchat filtresi oluşturdu. Her nerede olursanız olun kameranızı ayaklarınıza çevirdiğinizde koleksiyonda yer alan sneakerları kolaylıkla deneyebilirsiniz. Hazırlanan yeni filtre ile B27 sneakerları birkaç dokunuş uzağınızda.

Dior
B27
Kim Jones
Benzer İçerikler
ALL Men Dior’dan B27 sneakerları için özel adım Dior, B27 sneakerlarına özel hazırlanan Snapchat filtresi karşımızda.
11.11.2020
Moda Canlı: Dior 2021 İlkbahar-Yaz Moda Haftası Maratonu Paris Moda Haftası ile devam ediyor. Paris Moda Haftası’nın ise beklenen defilesi tabii ki de Dior’dan geliyor.
29.09.2020
Moda Raf Simons’tan yeni haber Belçikalı moda tasarımcısının bir sonraki adımı ne olacak?
21.09.2020
Son Eklenenler
ALL Men Tasarım dokunuşuyla Bailey Tasarımcı Mr. Bailey ile adidas’ı bir araya getiren Ammonite Superstar, farklı bir formla karşımıza çıkıyor.
26.11.2020
ALL Men NetWork ve BJK ile uzun yolculuk Uzun süreli bir iş birliği için bir araya gelen NetWork ve Beşiktaş JK, koleksiyonun seçili ürünlerini takım oyuncuları ile buluşturdu.
25.11.2020
ALL Men Moda ile teknolojinin gücü: Ramsey Ramsey, kış aylarına meydan okuyan yeni teknolojik ceketiyle içimizi ısıtmayı başarıyor.
24.11.2020