All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 03.12.2020 Dior ve Kenny Scharf Onur Özcan

Ünlü sanatçı Kenny Scharf’ın sanatı Dior 2021 Pre-Fall Erkek Giyim koleksiyonu ile buluşuyor.

Dior Erkek Giyim Kreatif Direktörü Kim Jones, sanatçılarla yaptığı iş birlikleri ile moda ve sanatın harmanlanmasında önemli bir rol oynuyor. Geçtiğimiz sezonlarda Raymond Pettibon ve Shawn Stussy gibi isimlerle çalışmalar yapan Jones, hazırlayacağı yeni koleksiyon için Kenny Scharf ile çalışmayı tercih etti. Hazırlanacak yeni koleksiyonda Dior erkeği Scharf’ın sürreal dünyası ve canlı renkleriyle buluşacak.

Kenny Scharf başarılı bir sanatçı olmasının yanı sıra aynı zamanda moda sektörü ile oldukça yakın ilişkilere sahip. Scharf’ın Dior ile yaptığı iş birliği onun moda dünyası ile yaptığı ilk çalışma değil. Ünlü ressam geçtiğimiz sezonlarda Heron Preston, The Hundreds, ZARA ve G-SHOCK ile ortak çalışmalara imza atmıştı ama Dior ile yapacağı bu iş birliği sanatçının ilk kez bir lüks giyim markası ile yapacağı bir çalışma olacak.

Dior
Dior Men
Kim Jones
Kenny Scharf
Benzer İçerikler
Moda Anne Hathaway'in Dior seçimleri Anne Hathaway'in son zamanlardaki görünümleri göz kamaştırıyor.
19.01.2021
ALL Men Dior ile sanat yolculuğu Dior Men 2021-22 İlkbahar-Yaz koleksiyonunun çarpıcı fotoğrafları Rafael Pavarotti imzası taşıyor.
18.01.2021
Lifestyle Dior'dan müzik listeleri Hazırlanan listeler Maria Grazia Chiuri ve Kim Jones tarafından özel olarak oluşturuldu.
07.01.2021
Son Eklenenler
ALL Men A Cold Wall 2021-22 Sonbahar-Kış Sabırsızlıkla beklediğimiz gösterilerin bir yenisi daha gerçekleşti. A Cold Wall moda dünyasının radarına takılıyor.
22.01.2021
ALL Men Kamuflajlı Burberry Dış giyimin gücünü yansıtan Burberry, tasarımcı Riccardo Tisci ile yeni koleksiyonu ortaya çıkarıyor.
21.01.2021
ALL Men Vazgeçilmez klasikler Tod’s yayınladığı sevenT adlı film ile klasik parçaları çağdaş bir dokunuş ile gün yüzüne çıkarıyor.
20.01.2021