All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 03.12.2020 Dior ve Kenny Scharf Onur Özcan

Ünlü sanatçı Kenny Scharf’ın sanatı Dior 2021 Pre-Fall Erkek Giyim koleksiyonu ile buluşuyor.

Dior Erkek Giyim Kreatif Direktörü Kim Jones, sanatçılarla yaptığı iş birlikleri ile moda ve sanatın harmanlanmasında önemli bir rol oynuyor. Geçtiğimiz sezonlarda Raymond Pettibon ve Shawn Stussy gibi isimlerle çalışmalar yapan Jones, hazırlayacağı yeni koleksiyon için Kenny Scharf ile çalışmayı tercih etti. Hazırlanacak yeni koleksiyonda Dior erkeği Scharf’ın sürreal dünyası ve canlı renkleriyle buluşacak.

Kenny Scharf başarılı bir sanatçı olmasının yanı sıra aynı zamanda moda sektörü ile oldukça yakın ilişkilere sahip. Scharf’ın Dior ile yaptığı iş birliği onun moda dünyası ile yaptığı ilk çalışma değil. Ünlü ressam geçtiğimiz sezonlarda Heron Preston, The Hundreds, ZARA ve G-SHOCK ile ortak çalışmalara imza atmıştı ama Dior ile yapacağı bu iş birliği sanatçının ilk kez bir lüks giyim markası ile yapacağı bir çalışma olacak.

Dior
Dior Men
Kim Jones
Kenny Scharf
Benzer İçerikler
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda #YakınMarkaj: Dior 2021 Caro Dior, Cruise 2021 “Caro” serisini küçük aksesuarlarla genişletiyor. Makyaj çantaları, kartlıklar, cüzdanlar ve daha fazlası bu seride yer alıyor.
24.03.2021
Moda Edebiyat podyuma yansıdı Kim Jones, yeni koleksiyonu için Virginia Woolf ve Vanessa Bell’den ilham aldı.
28.01.2021
Son Eklenenler
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021
ALL Men Sürdürülebilir hareket bu sefer Dockers'dan Ünlü marka sürdürülebilirliğe verdiği önemi bir kez daha kanıtladı
02.04.2021
ALL Men Stilin yeni kodu Nautica yeni marka yüzünü açıkladı. Engin Öztürk ile doğayı ve macerayı keşfetmeye hazır mısınız?
31.03.2021