All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 09.12.2020 Dior ile hiper gerçeklik Salih Devrim

Dior Men 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonunun detayları ortaya çıktı. Amerikalı sanatçı Kenny Scharf ile buluşan Kim Jones büyüleyici bir sunuma imza attı.

Dün canlı yayınla sunumu gerçekleşen Dior Men 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonunun detayları ortaya çıktı. Kim Jones, Maison’un değerli mirası ile üst düzey işçiliğini inovatif teknolojiler aracılığıyla yeniden yorumladı. Yüzyıllar öncesine dayanan tekniklerle fütüristik cesareti birleştiren görünümler, küresel ölçekte zaman ve boşluk algılarımızdaki dönüşümü anlatan çok yönlü bir videoyla sunuluyor. Koleksiyonun ayrıntılarına geçmeden önce sadece bize özel yayına açılan videoya göz atalım.

 

Çağdaş sanat figürlerini koleksiyonla buluşturmayı hedefleyen Kim Jones, Amerikalı sanatçı Kenny Scharf ile bir araya geldi. Sürrealizm ve çizgi filmlerden ilhamla pop kültürü ve bilimkurguyu bir araya getiren sanatçı, Jones ile yaptığı işbirliği için parlak renkleriyle enerji yükselten bir baskı ve işleme serisi tasarladı. Hiper gerçeklik sunan koleksiyon, sanatın küresel doğasını vurgulayan geleneksel Çin teknikleri ve malzemeleri barındırıyor. Hiper renkli ve hiper gerçek bir tema ile oluşturulan sunuma göz atmaya ne dersiniz?

 

Dior Men 2021-22 Sonbahar-Kış
Kim Jones
Kenny Scharf
Maison
Benzer İçerikler
Güzellik Sonbaharda Cilt Bakımı Dr. Seran Göçer sonbahar mevisimine özel cilt bakım trendlerini ve cilt gençleştirme uygulamalarını kliniğinde verdiği özel bir davette tanıttı.
07.09.2021
Güzellik Doğanın içinde Miss Dior Natalie Portman'ın başrolde olduğu yeni Miss Dior kampanyası çiçeksi notaları geri getiriyor.
27.08.2021
ALL Men Canlı: Dior 2022 İlkbahar-Yaz erkek Erkek defileleri tüm hızıyla gerçekleşemeye devam ediyor.
25.06.2021
Son Eklenenler
ALL Men Sokak modasında yeni marka Özgür ruhlar, güçlü stiller ve zamansız seçimleri hayat tarzı haline getiren moda aşıklarının marka seçimi ne? Detaylar yazımızda…
06.08.2021
ALL Men Bir adım da erkekler için Intimissimi Uomo, farkı markalar arayışına girdiğimiz bu dönemde Türkiye’deki yeni mağazasıyla moda tutkunlarına yeni bir alternatif oluşturuyor.
29.06.2021
ALL Men Amen Break filmiyle Louis Vuitton Louis Vuitton 2022 İlkbahar-Yaz erkek koleksiyonu, birçok güçlü isim ile birlikte Amen Break filmiyle sunuldu.
25.06.2021