All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 09.12.2020 Dior ile hiper gerçeklik Salih Devrim

Dior Men 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonunun detayları ortaya çıktı. Amerikalı sanatçı Kenny Scharf ile buluşan Kim Jones büyüleyici bir sunuma imza attı.

Dün canlı yayınla sunumu gerçekleşen Dior Men 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonunun detayları ortaya çıktı. Kim Jones, Maison’un değerli mirası ile üst düzey işçiliğini inovatif teknolojiler aracılığıyla yeniden yorumladı. Yüzyıllar öncesine dayanan tekniklerle fütüristik cesareti birleştiren görünümler, küresel ölçekte zaman ve boşluk algılarımızdaki dönüşümü anlatan çok yönlü bir videoyla sunuluyor. Koleksiyonun ayrıntılarına geçmeden önce sadece bize özel yayına açılan videoya göz atalım.

 

Çağdaş sanat figürlerini koleksiyonla buluşturmayı hedefleyen Kim Jones, Amerikalı sanatçı Kenny Scharf ile bir araya geldi. Sürrealizm ve çizgi filmlerden ilhamla pop kültürü ve bilimkurguyu bir araya getiren sanatçı, Jones ile yaptığı işbirliği için parlak renkleriyle enerji yükselten bir baskı ve işleme serisi tasarladı. Hiper gerçeklik sunan koleksiyon, sanatın küresel doğasını vurgulayan geleneksel Çin teknikleri ve malzemeleri barındırıyor. Hiper renkli ve hiper gerçek bir tema ile oluşturulan sunuma göz atmaya ne dersiniz?

 

Dior Men 2021-22 Sonbahar-Kış
Kim Jones
Kenny Scharf
Maison
Benzer İçerikler
ALL Men Güncel yorum: Ermenegildo Zegna Ermenegildo Zegna köklerine yeniden uyarlamaya karar vererek 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonunu ortaya çıkarıyor.
20.01.2021
Moda Anne Hathaway'in Dior seçimleri Anne Hathaway'in son zamanlardaki görünümleri göz kamaştırıyor.
19.01.2021
ALL Men Etro'dan cesur bir adım İkonik parçalar, geri dönüştürülmüş tasarımlar… Etro yeni sezonu ile moda dünyasında adından söz ettirmeye devam ediyor.
19.01.2021
Son Eklenenler
ALL Men A Cold Wall 2021-22 Sonbahar-Kış Sabırsızlıkla beklediğimiz gösterilerin bir yenisi daha gerçekleşti. A Cold Wall moda dünyasının radarına takılıyor.
22.01.2021
ALL Men Kamuflajlı Burberry Dış giyimin gücünü yansıtan Burberry, tasarımcı Riccardo Tisci ile yeni koleksiyonu ortaya çıkarıyor.
21.01.2021
ALL Men Vazgeçilmez klasikler Tod’s yayınladığı sevenT adlı film ile klasik parçaları çağdaş bir dokunuş ile gün yüzüne çıkarıyor.
20.01.2021