All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 09.12.2020 Dior ile hiper gerçeklik Salih Devrim

Dior Men 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonunun detayları ortaya çıktı. Amerikalı sanatçı Kenny Scharf ile buluşan Kim Jones büyüleyici bir sunuma imza attı.

Dün canlı yayınla sunumu gerçekleşen Dior Men 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonunun detayları ortaya çıktı. Kim Jones, Maison’un değerli mirası ile üst düzey işçiliğini inovatif teknolojiler aracılığıyla yeniden yorumladı. Yüzyıllar öncesine dayanan tekniklerle fütüristik cesareti birleştiren görünümler, küresel ölçekte zaman ve boşluk algılarımızdaki dönüşümü anlatan çok yönlü bir videoyla sunuluyor. Koleksiyonun ayrıntılarına geçmeden önce sadece bize özel yayına açılan videoya göz atalım.

 

Çağdaş sanat figürlerini koleksiyonla buluşturmayı hedefleyen Kim Jones, Amerikalı sanatçı Kenny Scharf ile bir araya geldi. Sürrealizm ve çizgi filmlerden ilhamla pop kültürü ve bilimkurguyu bir araya getiren sanatçı, Jones ile yaptığı işbirliği için parlak renkleriyle enerji yükselten bir baskı ve işleme serisi tasarladı. Hiper gerçeklik sunan koleksiyon, sanatın küresel doğasını vurgulayan geleneksel Çin teknikleri ve malzemeleri barındırıyor. Hiper renkli ve hiper gerçek bir tema ile oluşturulan sunuma göz atmaya ne dersiniz?

 

Dior Men 2021-22 Sonbahar-Kış
Kim Jones
Kenny Scharf
Maison
Benzer İçerikler
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda #YakınMarkaj: Dior 2021 Caro Dior, Cruise 2021 “Caro” serisini küçük aksesuarlarla genişletiyor. Makyaj çantaları, kartlıklar, cüzdanlar ve daha fazlası bu seride yer alıyor.
24.03.2021
Lifestyle 2021 Grammy Ödülleri kazananlar Merakla beklenen Grammy Ödülleri bu sene de büyük bir ilgi ile gerçekleşti. Başarılılarını taçlandıran isimlere göz atmak ister misiniz?
15.03.2021
Son Eklenenler
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021
ALL Men Sürdürülebilir hareket bu sefer Dockers'dan Ünlü marka sürdürülebilirliğe verdiği önemi bir kez daha kanıtladı
02.04.2021
ALL Men Stilin yeni kodu Nautica yeni marka yüzünü açıkladı. Engin Öztürk ile doğayı ve macerayı keşfetmeye hazır mısınız?
31.03.2021