All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 25.09.2020 Beyzbol dünyasında Kith Salih Devrim

Beyzbol dünyasının kapılarını aralayan Kith, yeni koleksiyonu ile altın bir vuruş yapıyor.

New York Yankees ve Los Angeles Dedgers hayranlarına müjdeli haber. Kith, 2020 Sonbahar koleksiyonu için Major League Baseball ile resmi ortaklığını duyurdu. İki takımın da ruhunu yansıtan tasarımlar, beyzbol dünyasında epeyce ses getireceğe benziyor.

Oldukça geniş bir yelpazeyle oluşturulan koleksiyon; şapkadan çantaya, sweatshirtten eşofman altına kadar birçok ürün ile beyzbol dünyasındaki yerini alıyor. Yankees'in ince çizgileri ikonik bir detay oluştururken, fermuarlı suni kürk, koleksiyonun öne çıkan parçası oluyor. Özel olarak işlenen kumaşlara, mavinin egzotik tonları çarpıcı bir görünüm katıyor. Sportif ürünlerin şıklık ile birleştiği tasarımlar, takımların logolarıyla lüks bir görünüm sağlıyor. 50’den fazla ürünün bulunduğu koleksiyon 26 Eylül’de Kith web mağazalarından satışa sunulacak.

Kith
New York Yankees
Los Angeles Dedgers
Benzer İçerikler
ALL Men Modanın şampiyonu: LVxNBA Louis Vuitton'un lüks duruşuyla buluşan NBA, ikonografik bir koleksiyonla moda ve spor dünyasını bir araya getiriyor.
15.10.2020
ALL Men Rhude ile basketbolun dev ismi Rhuigi Villasenor, özel bir Rhude koleksiyonu oluşturmak için Los Angeles Lakers ile bir araya geldi.
09.10.2020
ALL Men Beyzbol dünyasında Kith Beyzbol dünyasının kapılarını aralayan Kith, yeni koleksiyonu ile altın bir vuruş yapıyor.
25.09.2020
Son Eklenenler
ALL Men Givenchy ailesi Givenchy’nin sosyal medya etkileşimi, hafta sonu birçok ünlünün koleksiyon paylaşımıyla güçlendi.
21.10.2020
ALL Men Göz kamaştırıcı gözlükler Paris Saint Germain, yıl dönümü için Thierry Lasry ile bir araya gelerek göz kamaştırıcı güneş gözlüklerini piyasaya sürüyor.
20.10.2020
ALL Men Modanın şampiyonu: LVxNBA Louis Vuitton'un lüks duruşuyla buluşan NBA, ikonografik bir koleksiyonla moda ve spor dünyasını bir araya getiriyor.
15.10.2020