All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 19.01.2021 Aynaların yansıması: Fendi Salih Devrim

Aynaların ve neon ışıklarının gücünü arkasına alan Fendi, yeni koleksiyonu ile görücüye çıktı.

Silvia Venturini Fendi tarafından tasarlanan Fendi Erkek 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonu, büyüleyici bir gösteri ile moda tutkunlarının beğenisine sunuldu. İtalyan sanatçı Nico Vascellari tarafından yönetilen sahneler, Not Waving tarafından bestelenmiş özel bir dans-pop parçası olan "What Is Normal Today ft. Silvia" ile uyumlu bir birliktelik yarattı.

Aynalı geçitler arasından beliren modeller fütüristik müziğin etkisiyle koleksiyonun ruhunu üzerlerinde taşımayı başarıyor. Gittikçe hızlanan performans aynaların etkisiyle güçlenerek sonsuzluk hissi veriyor. İşlevsellik kadar farklı formları da bir araya getiren koleksiyon geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Zümrüt, safran, turuncu ve fuşya gibi canlı renklerle yaratılan tasarımlar rahat dış giyim siluetleriyle karşımıza çıkıyor. Koleksiyonun tüm detaylarına hakim olabileceğimiz gösteriye göz atmaya ne dersiniz?

 

Fendi
Fendi Erkek 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonu
Benzer İçerikler
Güzellik Sonbaharda Cilt Bakımı Dr. Seran Göçer sonbahar mevisimine özel cilt bakım trendlerini ve cilt gençleştirme uygulamalarını kliniğinde verdiği özel bir davette tanıttı.
07.09.2021
ALL Men Amen Break filmiyle Louis Vuitton Louis Vuitton 2022 İlkbahar-Yaz erkek koleksiyonu, birçok güçlü isim ile birlikte Amen Break filmiyle sunuldu.
25.06.2021
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
Son Eklenenler
ALL Men Sokak modasında yeni marka Özgür ruhlar, güçlü stiller ve zamansız seçimleri hayat tarzı haline getiren moda aşıklarının marka seçimi ne? Detaylar yazımızda…
06.08.2021
ALL Men Bir adım da erkekler için Intimissimi Uomo, farkı markalar arayışına girdiğimiz bu dönemde Türkiye’deki yeni mağazasıyla moda tutkunlarına yeni bir alternatif oluşturuyor.
29.06.2021
ALL Men Amen Break filmiyle Louis Vuitton Louis Vuitton 2022 İlkbahar-Yaz erkek koleksiyonu, birçok güçlü isim ile birlikte Amen Break filmiyle sunuldu.
25.06.2021