All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 22.01.2021 A Cold Wall 2021-22 Sonbahar-Kış Salih Devrim

Sabırsızlıkla beklediğimiz gösterilerin bir yenisi daha gerçekleşti. A Cold Wall moda dünyasının radarına takılıyor.

A Cold Wall Erkek Moda Haftası’ndaki yerini aldı. Marka, Untitled adlı bir film ile 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonunu moda tutkunlarının beğenisine sundu. Samuel Ross’un tasarımlarıyla ortaya çıkan koleksiyon Kelvin Krash’ın ürettiği deneysel bir müzik ile taçlanıyor. Geometrik tasarımlarla minimal bir çizgi yakalayan koleksiyon bir dizi açık ve pastel renklerle karşımıza çıkıyor. Günlük giyimin ötesine geçen tasarımlardan grafiksel tasarımlara kadar birçok ürünü bir araya getiren marka hazırladığı gösteriyle de çıtayı yükseltiyor. İşte dijital dünyanın moda dünyası ile buluşmasından çıkan o gösteri!

 

A Cold Wall
Benzer İçerikler
ALL Men A Cold Wall 2021-22 Sonbahar-Kış Sabırsızlıkla beklediğimiz gösterilerin bir yenisi daha gerçekleşti. A Cold Wall moda dünyasının radarına takılıyor.
22.01.2021
Son Eklenenler
ALL Men Sokak modasında yeni marka Özgür ruhlar, güçlü stiller ve zamansız seçimleri hayat tarzı haline getiren moda aşıklarının marka seçimi ne? Detaylar yazımızda…
06.08.2021
ALL Men Bir adım da erkekler için Intimissimi Uomo, farkı markalar arayışına girdiğimiz bu dönemde Türkiye’deki yeni mağazasıyla moda tutkunlarına yeni bir alternatif oluşturuyor.
29.06.2021
ALL Men Amen Break filmiyle Louis Vuitton Louis Vuitton 2022 İlkbahar-Yaz erkek koleksiyonu, birçok güçlü isim ile birlikte Amen Break filmiyle sunuldu.
25.06.2021