All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Alışveriş
Yayın Tarihi: 17.09.2020 Sold Out Fest başlıyor! Onur Özcan

Pandemi sebebiyle etkinliklerin azaldığı bu günlerde Sold Out indirim festivali sayesinde güvenli bir şekilde ailece vakit geçirip alışveriş yapabilirsiniz.

Bu yıl ilk kez 19 Eylül’de İstanbul Kongre Merkezi terasında gerçekleşecek olan alışveriş festivalinin en önemli özelliği Türkiye’nin en büyük açık hava alışveriş festivali olması. 4 Ekim’e kadar sürecek olan festival bizlere %70’e varan indirimlerle alışveriş yapma fırsatı sunuyor.

Festivalde yer alacak markalar arasında W Collection, VDR, Damat Tween, Mudo Collection, Boyner, SPX, Hummel, Toyz Shop, English Home, Saat&Saat, Ecco ve daha birçok marka bulunuyor. Ayrıca yer alacak butikler arasında Self-Portrait, Roland Mouret, Tadashi, Marchesa, Alexandre Vauthier, Dion Lee, Arzu Kaprol, Özlem Süer, Copurs, Amor Gariboviç ve Zeynep Erdoğan’da yer alıyor.

Eğer alışveriş yaparken bir şeyler atıştırmak isterseniz festival alanında bulunacak olan birbirinden lezzetli seçenekleri deneyebilirsiniz. Sokak lezzetlerini de bulabileceğiniz seçenekler arasında müdavimi olduğunuz Hudson, Fiko Ocakbaşı, Sbarro, Burger King, Mado, Krispy Kreme, Gloria Jeans gibi birçok alternatif gün boyu hizmet vermek için hazır olacak.

Ailece yaşayabileceğiniz bir alışveriş deneyimi için her şey düşünülmüş. Siz alışveriş yaparken çocuklarınız hiç sıkılmayacak. Festival alanına kurulan büyük oyun parkının yanı sıra Playland, Those Animals, Toyzz Shop, Legendary Store, Panço ve Childish gibi birçok marka çocuklarınız için orada olacak. Sold Out indirim festivali COVID-19 farkındalık eğitimi almış personeli ve üst düzey hijyen önlemleri ile size ve ailenize unutulmaz bir festival deneyimi yaşatmaya hazır. Siz de hem alışverip yapıp hem de eğlenmek isterseniz doğru adres Sold Out indirim festivali. Festivalde sürpriz etkinlikler, moda ve stil konuşmaları da gerçekleşecek. Tüm detayları @soldoutshoppingdays resmi instagram hesabı üzerinden takip edebilirsiniz.

Sold Out Festival
Alışveriş
Özlem Süer
Arzu Kaprol
Damat Tween
Boyner
Hummel
Toyz Shop
Benzer İçerikler
Kültür-Sanat Beyaz perdede moda Fashion Film Festival Istanbul 2020 ile sinema ve modanın büyülü dünyasına unutulmaz bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?
18.11.2020
Alışveriş Sold Out Fest başlıyor! Pandemi sebebiyle etkinliklerin azaldığı bu günlerde Sold Out indirim festivali sayesinde güvenli bir şekilde ailece vakit geçirip alışveriş yapabilirsiniz.
17.09.2020
Lifestyle Arabalı konserlerin yükselişi Ülkemizde ve dünyada ünlü isimler arabalı konserler vermeye hazırlanıyor.
26.06.2020
Son Eklenenler
Alışveriş Hediye rehberi MediaMarkt 2021 yılı için geliştirdiği hediye rehberi ile yılbaşı seçimlerimizi kolaylaştırmayı başarıyor.
31.12.2020
Alışveriş Gardırobunuzu çeşitlendirin; Ceketler Siz de yaza veda etmeye hazır değilseniz bu ayın formülü belli: yazlıklarımızın üzerine ceket ekleyerek sezona devam ediyoruz.
30.11.2020
Alışveriş Büyük indirim günleri Beklenen indirim günlerinin son gününde ALL Magazine linkleri tek başlık altında...
25.11.2020