All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Alışveriş
Yayın Tarihi: 15.06.2020 Plajların yeni popüleri: Kaftan Dilara Yılmaz

Geleneksel çizgiye sahip kaftanlar bu yaz sezonunda plaj giyimin gözde parçası olmaya aday.

Yaz sezonunun açılmasıyla gözler gardıroplarımızda plaj giyimine çevrildi. Bikiniler, mayolar, şapkalar derken bikini üstüne giyeceğiniz plaj elbiseleri hep ikinci plana atılıyor. Bikini ve mayo giyimi kadar önemli olan plaj elbiselerinde model ve kumaş tercihleri önemli. Yaz sıcağından etkilenmemek için pamuklu kumaşlardan tiril tiril elbiseler tercih ettiğinizde plajda daha rahat edeceksiniz. Bu durumda gelenekselleşmiş bir çizgiye sahip kaftanlar imdadımıza yetişiyor. Kaftan elbiseler şal desenli, çizgili, kuşaklı ve örgü gibi detaylarla dikkat çekiyor. Sezonun öne çıkan kaftanlarını sizin için derledik.

kaftan
plaj giyim
alışveriş
Benzer İçerikler
Alışveriş Plajların yeni popüleri: Kaftan Geleneksel çizgiye sahip kaftanlar bu yaz sezonunda plaj giyimin gözde parçası olmaya aday.
15.06.2020
Son Eklenenler
Alışveriş Plajların yeni popüleri: Kaftan Geleneksel çizgiye sahip kaftanlar bu yaz sezonunda plaj giyimin gözde parçası olmaya aday.
15.06.2020
Alışveriş Yazın öne çıkan 5 güneş gözlüğü Yaz sezonunun gelmesiyle gardırop hazırlıkları yavaş yavaş tamamlandı. Peki, sezonun en önemli aksesuarı güneş gözlüklerinizi seçtiniz mi?
05.06.2020
Alışveriş Elbiselerde natürel doku Yaz sezonu gardıroplarınıza eklemeniz gereken kumaşlardan keten, konforlu şıklık sevenlerin tercihi olacak. Sıcak yaz günlerinde keten elbiseler imdadınıza yetişecek.
04.06.2020