All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Alışveriş
Yayın Tarihi: 15.06.2020 Plajların yeni popüleri: Kaftan Dilara Yılmaz

Geleneksel çizgiye sahip kaftanlar bu yaz sezonunda plaj giyimin gözde parçası olmaya aday.

Yaz sezonunun açılmasıyla gözler gardıroplarımızda plaj giyimine çevrildi. Bikiniler, mayolar, şapkalar derken bikini üstüne giyeceğiniz plaj elbiseleri hep ikinci plana atılıyor. Bikini ve mayo giyimi kadar önemli olan plaj elbiselerinde model ve kumaş tercihleri önemli. Yaz sıcağından etkilenmemek için pamuklu kumaşlardan tiril tiril elbiseler tercih ettiğinizde plajda daha rahat edeceksiniz. Bu durumda gelenekselleşmiş bir çizgiye sahip kaftanlar imdadımıza yetişiyor. Kaftan elbiseler şal desenli, çizgili, kuşaklı ve örgü gibi detaylarla dikkat çekiyor. Sezonun öne çıkan kaftanlarını sizin için derledik.

kaftan
plaj giyim
alışveriş
Benzer İçerikler
Lifestyle Minik canavarlara renkli dünya Tasarımların tatlılığına mı yoksa modellerin sevimliliğine mi değinsek, bilemedik!
18.01.2021
Alışveriş Plajların yeni popüleri: Kaftan Geleneksel çizgiye sahip kaftanlar bu yaz sezonunda plaj giyimin gözde parçası olmaya aday.
15.06.2020
Son Eklenenler
Alışveriş #ALLlist: 500 TL altı botlar Soğuk havaların vazgeçilmezi olan en şık botları sizler için bir araya getirdik.
08.02.2021
Alışveriş #ALLlist: 3000 TL altı akıllı telefonlar Cebine uygun akıllı telefon bulmakta zorlananlar sizler için 3000 TL altı akıllı telefonları sıraladık.
05.02.2021
Alışveriş #ALLlist: 500 TL altı çantalar Yeni sezonda kombinlerinizi tamamlayacak eğlenceli ve şık çantalar sizlerle.
01.02.2021