All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Alışveriş
Yayın Tarihi: 14.04.2020 Pastel rüya: Lila Dilara Yılmaz

2020 İlkbahar-Yaz sezonunda çok fazla renk trendi bulunuyor. Canlı renklerden sıyrılarak gardıropları fethetmeye hazırlanan pastel bir ton var, lila.

Gardıroplarımız bu sezon renklerle çevreleniyor. Greyfurt turuncusu, Cezayir menekşesi mavisi, Scarlet kırmızısı gibi canlı tonlar adeta birbirleriyle yarışıyor. Ancak, aralarından bir renk, tonu sayesinde gerçek anlamda baharı hissettiriyor. Leylak çiçeğinden adını alan lila rengi 2020 İlkbahar-Yaz sezonunda gardıropları ele geçirecek gibi duruyor. Her sezon gardırobumuzda yer alan pastel tonlarıyla da eşleyebileceğimiz lila rengini monokrom olarak da stilinize adapte edebilirsiniz. Gardırobunuza ekleyebileceğiniz sezonun gözde rengi lila parçalardan sizin için seçtiklerimiz…

Galeri Daha fazlasını göster
lila
renk
trend
2020
ilkbahar-yaz
Benzer İçerikler
Alışveriş Pastel rüya: Lila 2020 İlkbahar-Yaz sezonunda çok fazla renk trendi bulunuyor. Canlı renklerden sıyrılarak gardıropları fethetmeye hazırlanan pastel bir ton var, lila.
14.04.2020
Son Eklenenler
Alışveriş #ALLloves: Sneaker ALL editörleri sezonun en trend sneaker modellerini seçti.
23.09.2020
Alışveriş Sold Out Fest başlıyor! Pandemi sebebiyle etkinliklerin azaldığı bu günlerde Sold Out indirim festivali sayesinde güvenli bir şekilde ailece vakit geçirip alışveriş yapabilirsiniz.
17.09.2020
Alışveriş Amazon Prime artık Türkiye’de Ayrıcalıklı üyelik servisiyle, Amazon Prime abonelerine pek çok avantaj sunuyor.
15.09.2020