All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Alışveriş
Yayın Tarihi: 31.12.2020 Hediye rehberi Salih Devrim

MediaMarkt 2021 yılı için geliştirdiği hediye rehberi ile yılbaşı seçimlerimizi kolaylaştırmayı başarıyor.

Yılbaşına geri sayımın başladığı bugünlerde hediye seçimlerinde kararsız kalanların imdadına MediaMarkt yetişiyor. Özel günlerde hediye bulucu uygulamalarıyla teknoloji severlerin işini kolaylaştıran MediaMarkt şimdi de Astrolog Ayşegül Aydın ile Burçlara Göre Hediye Rehberi uygulaması ile yılbaşına özel bir hediye seçeneği sunuyor. 

Burçların özelliklerine yönelik hazırlanan çalışmada; telaşlı koç kadını, rahatına düşkün boğa erkeği, araştırmacı ikizler kadını, yenilikçilik peşinde yengeç erkeği, güçlü aslan kadını, planlı başak erkeği, neşeli terazi kadını, meraklı akrep erkeği, pozitif yay kadını, çalışkan oğlak erkeği, enerjik kova kadını ve yaratıcı balık erkeği gibi seçenekler bulunuyor.

Siz de farklı fiyat aralıklarıyla sunulan hediye önerilerine göz atmak için buraya tıklayınız.

MediaMarkt
Ayşegül Aydın
Benzer İçerikler
Alışveriş Hediye rehberi MediaMarkt 2021 yılı için geliştirdiği hediye rehberi ile yılbaşı seçimlerimizi kolaylaştırmayı başarıyor.
31.12.2020
Son Eklenenler
Alışveriş Hediye rehberi MediaMarkt 2021 yılı için geliştirdiği hediye rehberi ile yılbaşı seçimlerimizi kolaylaştırmayı başarıyor.
31.12.2020
Alışveriş Gardırobunuzu çeşitlendirin; Ceketler Siz de yaza veda etmeye hazır değilseniz bu ayın formülü belli: yazlıklarımızın üzerine ceket ekleyerek sezona devam ediyoruz.
30.11.2020
Alışveriş Büyük indirim günleri Beklenen indirim günlerinin son gününde ALL Magazine linkleri tek başlık altında...
25.11.2020