All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Alışveriş
Yayın Tarihi: 01.05.2020 Eskinin popüler duruşu Dilara Yılmaz

Polo yaka trikolarla nostaljik havayı yakalamaya ne dersiniz? Bahar sezonunun nostaljik trendine bir şans verme zamanı!

Polo yaka triko denince gözümüzün önüne okul yıllarımız gelir. Eteklerimizin ayrılmaz parçası polo yakalara güncelleme geliyor. 2020 İlkbahar-Yaz sezonunda Prada ve Bottega Veneta koleksiyonlarında dikkat çeken polo yaka trikolar, gardıroplar için yatırım yapılması gereken temel bir parça. Hem şık hem spor kombinler yapabileceğiniz bu parça bahar gardırobunuzun aranan kanı olacak. Denim pantolonlarınız, pileli etekleriniz ile rahatlıkla kombinleyebileceğiniz polo trikolar görünümlerinizi modern bir retro hava katacak. Gardırobunuza eklemek isteyeceğiniz polo yaka trikoları sizin için derledik.

Galeri Daha fazlasını göster
polo yaka trikolar
trend
alışveriş
ilkbahar-yaz
2020
Benzer İçerikler
Alışveriş Eskinin popüler duruşu Polo yaka trikolarla nostaljik havayı yakalamaya ne dersiniz? Bahar sezonunun nostaljik trendine bir şans verme zamanı!
01.05.2020
Moda Yakalar oversize olursa Gömlek ya da bluzlar, giderek daha da büyüyen yaka detaylarıyla dolapların yeni kurtarıcı parçası rolünde…
20.04.2020
Son Eklenenler
Alışveriş Plajların yeni popüleri: Kaftan Geleneksel çizgiye sahip kaftanlar bu yaz sezonunda plaj giyimin gözde parçası olmaya aday.
15.06.2020
Alışveriş Yazın öne çıkan 5 güneş gözlüğü Yaz sezonunun gelmesiyle gardırop hazırlıkları yavaş yavaş tamamlandı. Peki, sezonun en önemli aksesuarı güneş gözlüklerinizi seçtiniz mi?
05.06.2020
Alışveriş Elbiselerde natürel doku Yaz sezonu gardıroplarınıza eklemeniz gereken kumaşlardan keten, konforlu şıklık sevenlerin tercihi olacak. Sıcak yaz günlerinde keten elbiseler imdadınıza yetişecek.
04.06.2020