All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Alışveriş
Yayın Tarihi: 04.06.2020 Elbiselerde natürel doku Dilara Yılmaz

Yaz sezonu gardıroplarınıza eklemeniz gereken kumaşlardan keten, konforlu şıklık sevenlerin tercihi olacak. Sıcak yaz günlerinde keten elbiseler imdadınıza yetişecek.

Havaların yavaş yavaş ısınmasıyla beraber giyim tarzlarımızda sıcaklığa göre değişiyor. Daha tiril tiril, terletmeyen ürünler tercih ettiğimiz yaz günlerinde keten kumaş kurtarıcınız olacak. Pamuklu dokusuyla ferah bir his verecek olan keten, elbiselerinde vazgeçilmezi. Sezon boyunca elimizin daha fazla gittiği elbiseler keten kumaşlarla birlikte günlük hayatın koşuşturmacasında rahat edeceksiniz. Sizin için seçtiğimiz keten elbiselerden favoriniz hangisi?

Keten
Elbise
Trend
Keten Elbiseler
Benzer İçerikler
Alışveriş Elbiselerde natürel doku Yaz sezonu gardıroplarınıza eklemeniz gereken kumaşlardan keten, konforlu şıklık sevenlerin tercihi olacak. Sıcak yaz günlerinde keten elbiseler imdadınıza yetişecek.
04.06.2020
Moda #TrendRadar: Bahar çiçekleri Baharın son ayına girmemize sayılı günler kala sezonun en taze trendi çiçek desenli elbiseleri mercek altına aldık.
02.05.2020
Son Eklenenler
Alışveriş Hediye rehberi MediaMarkt 2021 yılı için geliştirdiği hediye rehberi ile yılbaşı seçimlerimizi kolaylaştırmayı başarıyor.
31.12.2020
Alışveriş Gardırobunuzu çeşitlendirin; Ceketler Siz de yaza veda etmeye hazır değilseniz bu ayın formülü belli: yazlıklarımızın üzerine ceket ekleyerek sezona devam ediyoruz.
30.11.2020
Alışveriş Büyük indirim günleri Beklenen indirim günlerinin son gününde ALL Magazine linkleri tek başlık altında...
25.11.2020