All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Alışveriş
Yayın Tarihi: 15.09.2020 Amazon Prime artık Türkiye’de Merve Girgin

Ayrıcalıklı üyelik servisiyle, Amazon Prime abonelerine pek çok avantaj sunuyor.

Bir süredir ha girdi ha girecek diye düşündüğümüz alışveriş hizmetleri ve eğlence servisleri sunan dünyaca ünlü Amazon Prime, artık Türkiye’de. Yaklaşık 19 ülkede, milyonlarca aboneye ulaşan üyelik servisi, ülkemizde hizmete girerek eşsiz ayrıcalıklarını bizlerle buluşturuyor. İlk 30 gün için ücretsiz deneme imkânı sunan servis, abonelerine özel tasarlanmış hizmetler sunuyor. 

Amazon yapımı orijinal içeriklerin yayınlandığı Prime Video ve dünyaca ünlü oyunların yer aldığı Prime Gaming gibi özel hizmetlerin yanı sıra binlerce farklı üründe geçerli bedava ve hızlı kargo ile tüketicilerin alışveriş deneyimlerine değer katıyor. Ücretsiz ilk aydan sonra ise aylık abonelik ücreti sadece 7.90 TL olarak açıklandı. Amazon Prime ayrıcalığı ile elektronikten kozmetiğe, kişisel bakımdan oyuncağa kadar pek çok hizmete ulaşmak mümkün. Bursa, Kocaeli, İstanbul, İzmir, Ankara ve seçili şehirlerde aynı gün ya da ertesi gün teslimat hizmeti sunuyor. 

Geniş film ve dizi yelpazesi sunan servis, Türkçe altyazı seçeneğiyle pek çok içerik sunuyor. Popüler orijinal içerikleri yüksek çözünürlükte izleyebileceğiniz pek çok yapım bulabilirsiniz.

Müşterileri için sürekli gelişen ve yenilikçi yapısıyla ön plana çıkan Amazon, verdiği hizmetlerde her zaman müşteri odaklı hareket ederek, tüketicilerin isteklerine göre adımlar atıyor. Ülkemizde kullanıma açılan Amazon Prime, popüler içerikleri ve özel fırsatlarıyla artık ülkemizde. 

Amazon Prime
Benzer İçerikler
Lifestyle Amazon Prime aralık takvimi Amazon Prime Video Türkiye, ayın öne çıkan dizi ve filmlerini izleyiciyle buluşturuyor. Biz de sizler için farklı içerikleri ve yapımları bir araya getirdik.
14.12.2020
Alışveriş Amazon Prime artık Türkiye’de Ayrıcalıklı üyelik servisiyle, Amazon Prime abonelerine pek çok avantaj sunuyor.
15.09.2020
Moda Mrs. Maisel ile zaman yolculuğu The Marvelous Mrs. Maisel’ın günümüze çok rahat uyarlayabileceğiniz 50’ler stili radarımızda.
11.06.2020
Son Eklenenler
Alışveriş #ALLlist: 500 TL altı botlar Soğuk havaların vazgeçilmezi olan en şık botları sizler için bir araya getirdik.
08.02.2021
Alışveriş #ALLlist: 3000 TL altı akıllı telefonlar Cebine uygun akıllı telefon bulmakta zorlananlar sizler için 3000 TL altı akıllı telefonları sıraladık.
05.02.2021
Alışveriş #ALLlist: 500 TL altı çantalar Yeni sezonda kombinlerinizi tamamlayacak eğlenceli ve şık çantalar sizlerle.
01.02.2021