All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Alışveriş
Yayın Tarihi: 23.09.2020 #ALLloves: Sneaker Merve Girgin

ALL editörleri sezonun en trend sneaker modellerini seçti.

Still sahibi görünümlerin vazgeçilmezi, rahat şıklığın en çok yakıştığı sneaker modelleri bu sezon da favorimiz. Her mevsim giyilmesi ve neredeyse her kombine uyarlanabilmesi ile ön plana çıkan sneaker modelleri, dolabımızın vazgeçilmezi haline geldiler.

Son yıllarda popüler hale gelen spor ayakkabı ve lüks marka iş birlikleri de oldukça dikkat çekiyor. Markalar sneaker yapımı üzerindeki deneyimlerini, lüks moda evlerinin vizyonuyla birleştirerek tüketicilere yepyeni deneyimler sunuyor. Bunların en büyük örnekleri; Air Jordan x Dior , adidas x Stella McCartney, Supreme x Nike Air Force vb.

Sneaker modellerini tercih ederken ayakların nefes almasına, fiziksel koşullara dayanıklılığına ve ayağı kavrayan yapıda olmasına dikkat etmek gerekiyor. Fakat sadece spor, koşu veya yürüyüş amaçlı kullanımlarıyla akla gelmeyen sneaker modellerinin yalnızca rahat olması yeterli değil. Sezon trendlerine uyumu ve gündüz, gece, ofis, sokak demeden her stile yakışması da bir o kadar önemli. Her geçen gün farklı tasarımlarla karşımıza çıkan sneaker modellerinin en favorilerini ALL editörleri sizler için paylaşıyor.

trend
sneaker
Benzer İçerikler
Moda Enerjini yükselt Croptrap, şehirli kadınların tarzını rahat ve özgür tasarımlarıyla birleştiriyor.
11.12.2020
Alışveriş ABC ile Salı günü ne giysem? ABC Deterjan ile haftanın her gününe ayrı trend, ayrı seçenekler...
17.11.2020
Alışveriş ABC ile Pazartesi günü ne giysem? ABC Deterjan ile haftanın her gününe ayrı trend, ayrı seçenekler...
16.11.2020
Son Eklenenler
Alışveriş Hediye rehberi MediaMarkt 2021 yılı için geliştirdiği hediye rehberi ile yılbaşı seçimlerimizi kolaylaştırmayı başarıyor.
31.12.2020
Alışveriş Gardırobunuzu çeşitlendirin; Ceketler Siz de yaza veda etmeye hazır değilseniz bu ayın formülü belli: yazlıklarımızın üzerine ceket ekleyerek sezona devam ediyoruz.
30.11.2020
Alışveriş Büyük indirim günleri Beklenen indirim günlerinin son gününde ALL Magazine linkleri tek başlık altında...
25.11.2020