All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Alışveriş
Yayın Tarihi: 23.09.2020 #ALLloves: Sneaker Merve Girgin

ALL editörleri sezonun en trend sneaker modellerini seçti.

Still sahibi görünümlerin vazgeçilmezi, rahat şıklığın en çok yakıştığı sneaker modelleri bu sezon da favorimiz. Her mevsim giyilmesi ve neredeyse her kombine uyarlanabilmesi ile ön plana çıkan sneaker modelleri, dolabımızın vazgeçilmezi haline geldiler.

Son yıllarda popüler hale gelen spor ayakkabı ve lüks marka iş birlikleri de oldukça dikkat çekiyor. Markalar sneaker yapımı üzerindeki deneyimlerini, lüks moda evlerinin vizyonuyla birleştirerek tüketicilere yepyeni deneyimler sunuyor. Bunların en büyük örnekleri; Air Jordan x Dior , adidas x Stella McCartney, Supreme x Nike Air Force vb.

Sneaker modellerini tercih ederken ayakların nefes almasına, fiziksel koşullara dayanıklılığına ve ayağı kavrayan yapıda olmasına dikkat etmek gerekiyor. Fakat sadece spor, koşu veya yürüyüş amaçlı kullanımlarıyla akla gelmeyen sneaker modellerinin yalnızca rahat olması yeterli değil. Sezon trendlerine uyumu ve gündüz, gece, ofis, sokak demeden her stile yakışması da bir o kadar önemli. Her geçen gün farklı tasarımlarla karşımıza çıkan sneaker modellerinin en favorilerini ALL editörleri sizler için paylaşıyor.

trend
sneaker
Benzer İçerikler
Güzellik Yeni mevsim yeni saçlar Eğer yaz sonrası saçlarınızda bir değişiklik yapmadıysanız Sonbahar-Kış sezonu için saç tavsiyeleri sizlerle.
24.09.2020
Alışveriş #ALLloves: Sneaker ALL editörleri sezonun en trend sneaker modellerini seçti.
23.09.2020
Alışveriş #ALLloves: Çantalar ALL editörleri sezonun en trend çantalarını seçti.
08.09.2020
Son Eklenenler
Alışveriş #ALLloves: Sneaker ALL editörleri sezonun en trend sneaker modellerini seçti.
23.09.2020
Alışveriş Sold Out Fest başlıyor! Pandemi sebebiyle etkinliklerin azaldığı bu günlerde Sold Out indirim festivali sayesinde güvenli bir şekilde ailece vakit geçirip alışveriş yapabilirsiniz.
17.09.2020
Alışveriş Amazon Prime artık Türkiye’de Ayrıcalıklı üyelik servisiyle, Amazon Prime abonelerine pek çok avantaj sunuyor.
15.09.2020