All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Alışveriş
Yayın Tarihi: 08.09.2020 #ALLloves: Çantalar Merve Girgin

ALL editörleri sezonun en trend çantalarını seçti.

2020-21 Sonbahar-Kış çanta trendleri, modanın seyrini değiştirecek eşsiz modellerle stilinizin en büyük tamamlayıcısı olmayı vadediyor. Eğer ciddi bir çanta yatırımı yapmak istiyorsanız bu sezon tam zamanı olabilir çünkü benzersiz tasarımlarla göz dolduran sezonun lüks çantaları, uzun yıllar gardırobunuzun en vazgeçilmez aksesuarı olabilir. İşlevselliği veya çekici görünümleri ile ön plana çıkan modeller hem zamansız hem de trend olmanın sinyallerini veriyor. Tory Burch ve MSGM'de gördüğümüz kalın zincirli çantalar şık bir görünüm yaratırken, Hugo Boss ve Bottega Veneta’nın püsküllü modelleri özgürlüğünü ilan ediyor. Eğlenceli yamalı çanta modelleri Alexander McQueen ve Marni'de göze çarparken, yumuşak deri kapitone çantalar şık tasarımlarıyla Valentino ve Chanel' de hayat buluyor. Fendi ve Versace’ de dikkat çeken en küçük boyuttaki mikro çantalar, moda dünyasında büyük etki yaratmaya devam ediyor.

Peki bu sezon seçimimizi hangisinden yana kullanacağız? Her biri “it-bag" olma potansiyeli taşıyan lüks aksesuarların gardırobumuzda yer alması an meselesi. ALL editörleri, 2020-21 Sonbahar-Kış sezonunun en favorileri çantalarını sizler için paylaşarak, moda dünyasının nabzını tutuyor.

Trend
Çanta
Benzer İçerikler
Güzellik Yeni mevsim yeni saçlar Eğer yaz sonrası saçlarınızda bir değişiklik yapmadıysanız Sonbahar-Kış sezonu için saç tavsiyeleri sizlerle.
24.09.2020
Alışveriş #ALLloves: Sneaker ALL editörleri sezonun en trend sneaker modellerini seçti.
23.09.2020
Alışveriş #ALLloves: Çantalar ALL editörleri sezonun en trend çantalarını seçti.
08.09.2020
Son Eklenenler
Alışveriş #ALLloves: Sneaker ALL editörleri sezonun en trend sneaker modellerini seçti.
23.09.2020
Alışveriş Sold Out Fest başlıyor! Pandemi sebebiyle etkinliklerin azaldığı bu günlerde Sold Out indirim festivali sayesinde güvenli bir şekilde ailece vakit geçirip alışveriş yapabilirsiniz.
17.09.2020
Alışveriş Amazon Prime artık Türkiye’de Ayrıcalıklı üyelik servisiyle, Amazon Prime abonelerine pek çok avantaj sunuyor.
15.09.2020