All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Alışveriş
Yayın Tarihi: 08.09.2020 #ALLloves: Çantalar Merve Girgin

ALL editörleri sezonun en trend çantalarını seçti.

2020-21 Sonbahar-Kış çanta trendleri, modanın seyrini değiştirecek eşsiz modellerle stilinizin en büyük tamamlayıcısı olmayı vadediyor. Eğer ciddi bir çanta yatırımı yapmak istiyorsanız bu sezon tam zamanı olabilir çünkü benzersiz tasarımlarla göz dolduran sezonun lüks çantaları, uzun yıllar gardırobunuzun en vazgeçilmez aksesuarı olabilir. İşlevselliği veya çekici görünümleri ile ön plana çıkan modeller hem zamansız hem de trend olmanın sinyallerini veriyor. Tory Burch ve MSGM'de gördüğümüz kalın zincirli çantalar şık bir görünüm yaratırken, Hugo Boss ve Bottega Veneta’nın püsküllü modelleri özgürlüğünü ilan ediyor. Eğlenceli yamalı çanta modelleri Alexander McQueen ve Marni'de göze çarparken, yumuşak deri kapitone çantalar şık tasarımlarıyla Valentino ve Chanel' de hayat buluyor. Fendi ve Versace’ de dikkat çeken en küçük boyuttaki mikro çantalar, moda dünyasında büyük etki yaratmaya devam ediyor.

Peki bu sezon seçimimizi hangisinden yana kullanacağız? Her biri “it-bag" olma potansiyeli taşıyan lüks aksesuarların gardırobumuzda yer alması an meselesi. ALL editörleri, 2020-21 Sonbahar-Kış sezonunun en favorileri çantalarını sizler için paylaşarak, moda dünyasının nabzını tutuyor.

Trend
Çanta
Benzer İçerikler
Moda Enerjini yükselt Croptrap, şehirli kadınların tarzını rahat ve özgür tasarımlarıyla birleştiriyor.
11.12.2020
Alışveriş ABC ile Salı günü ne giysem? ABC Deterjan ile haftanın her gününe ayrı trend, ayrı seçenekler...
17.11.2020
Alışveriş ABC ile Pazartesi günü ne giysem? ABC Deterjan ile haftanın her gününe ayrı trend, ayrı seçenekler...
16.11.2020
Son Eklenenler
Alışveriş Hediye rehberi MediaMarkt 2021 yılı için geliştirdiği hediye rehberi ile yılbaşı seçimlerimizi kolaylaştırmayı başarıyor.
31.12.2020
Alışveriş Gardırobunuzu çeşitlendirin; Ceketler Siz de yaza veda etmeye hazır değilseniz bu ayın formülü belli: yazlıklarımızın üzerine ceket ekleyerek sezona devam ediyoruz.
30.11.2020
Alışveriş Büyük indirim günleri Beklenen indirim günlerinin son gününde ALL Magazine linkleri tek başlık altında...
25.11.2020