All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Alışveriş
Yayın Tarihi: 12.11.2020 Alışverişte yeni dönem Merve Girgin

Beymen, pandemi döneminde müşterilerine güvenli ve kolay alışveriş yapma ayrıcalığı sunuyor.

Pandemi ile başlayan süreç, hayatımızın her anında olduğu gibi alışveriş alışkanlıklarımızı da etkiliyor. İster istemez kalabalık alışveriş merkezlerinden uzak durmaya ve daha çok online alışverişe yönelir olduk. Köklü geçmişi ile modaya öncülük eden Beymen, Temassız ve Uzaktan Alışveriş adını verdiği iki yeni servis ile müşterilerini bu dönemde de yalnız bırakmıyor. Türkiye’de ilk kez Beymen tarafından uygulanacak olan servisler, müşterilerini hızlı, kolay ve güvenli alışveriş ile buluşturuyor. Mağazalardaki alışverişlerde Beymen uygulamasındaki “QR Kodla Öde” adımını seçerek temassız ödeme gerçekleştirebiliyorlar. Uzaktan alışveriş ise online stil danışmanlığı hizmeti alarak Beymen uygulaması üzerinden alışveriş yapmak mümkün. Garanti BBV ile işbirliğiyle gerçekleştirilen servisler ilk kez Beymen mağazalarında VIP müşteriler için uygulanıyor. Beymen mağazalarında sunulan bu ayrıcalıklı deneyim, müşterilere diledikleri zamanda kaliteye ve şıklığa ulaşmalarını sağlıyor. 

beymen
Benzer İçerikler
Alışveriş Alışverişte yeni dönem Beymen, pandemi döneminde müşterilerine güvenli ve kolay alışveriş yapma ayrıcalığı sunuyor.
12.11.2020
Moda Beymen Club’tan mesaj var 2020-21 Sonbahar-Kış koleksiyonlarını lanse eden bir isim de Beymen Club odlu.
21.09.2020
Moda Yeni sezonun güçlü kadın profili Beymen Collection Sonbahar-Kış sezonu, kendine güvenen kadınları eşsiz bir koleksiyon ile buluşturuyor.
11.09.2020
Son Eklenenler
Alışveriş Büyük indirim günleri Beklenen indirim günlerinin son gününde ALL Magazine linkleri tek başlık altında...
25.11.2020
Alışveriş ABC ile Salı günü ne giysem? ABC Deterjan ile haftanın her gününe ayrı trend, ayrı seçenekler...
17.11.2020
Alışveriş ABC ile Pazartesi günü ne giysem? ABC Deterjan ile haftanın her gününe ayrı trend, ayrı seçenekler...
16.11.2020